Jump to content
Dogomania

Berlin (CACIB), 5-6.04.2008


Martyna

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja słyszałam, że wystawa jest w części miasta, w której przepustki nie obowiązują. Wystarczy nie wjeżdżać do centrum.

My jedziemy na niedzielę i może uda się znaleźć wolne miejsce w aucie, muszę tylko pogadać z kumpelą czy jedziemy moim autem, czy z jej znajomym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']A ja słyszałam, że wystawa jest w części miasta, w której przepustki nie obowiązują. Wystarczy nie wjeżdżać do centrum.
[/quote]

[CENTER][B][COLOR=#0033CC][QUOTE]
[B][COLOR=#0033CC]Achtung Achtung Achtung !!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0033CC]Das Ausstellungsgelände befindet sich
[COLOR=#FF0000]ausserhalb der Umweltzone[/COLOR] in Berlin[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0033CC]siehe auch: [URL="http://www.umwelt-plakette.de/"][COLOR=#0000ff]www.umwelt-plakette.de[/COLOR][/URL][/COLOR][/B]
[/QUOTE]

info na ich stronie[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem tylko Uwaga Uwaga! hehe,nie jest dokladnie opisane gdzie sa te strefy bo mozna podrozowac bez karty,wystawa jest w okolicach lotniska o ile dobrze jestem poinformowana,podobno tylko centrum Berlina objete jest tymi kartami.Cholerka czy nie ma na forum nikogo z Berlina? Taka karta to 30euro to prawie polowa oplaty za psa.Przeginka.

Link to comment
Share on other sites

No nie całkiem z Berlina :razz:
Chyba co niektórzy coś ten teges minię się czu
Plakieta kosztuje ok 10 EUROS tyle bynajmniej mój tatuś płacił
jeśli chodzi o strefę jest tego typu sprawa, że jest wyłączone z ruchu dla ludzików bez magicznych naklejek - centrum okolice Alexander Platz
I teraz tak jeśli mamy naklejkę nr. teraz nie pamiętam który, a jest smog to samochody które nie spełniają danego Euro nie mogą sie poruszać właśnie w tej strefie Centrum :cool3:
Ale nie taki Berlin straszny jak mówią ponieważ są tunele podziemne :razz: in normalnie sie przejeżdża
Pierwszy raz jak byłam na wystawce ze znajomymi Objeżdżalismy prawie cały ring chyba trzeba sie kierować na Tegel (?)
Prawda jest taka, że przez WeiBensee jest bliżej przecinając miasto, ale dla chcącego nic trudnego zresztą nikt do centrum nie musi sie pchać jak nie ma Etykiety można bokiem centrum pięknie objechać

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Canaveral-staff']a mi się otwierają jakieś literki i kwadraciki ,czy ktoś mógłby zobaczyć ile jest suczek w otwartej i championek staffików[/quote]

W championach suk nie ma zadnych zgloszonej, w otwartej sa dwie. Jezeli nie doslalas championatu lub zrobilas to z opoznieniem to pewnie Malina zostala przeniesiona do otwartej.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Canaveral-staff']Jasny gwint przecież wysłałam championat :shake::shake:,no trudno wystąpimy w otwartej,;)

dziękuję Ci bardzo:multi:[/quote]
Mam podobnie. Z tym, że razem ze zgłoszeniem wysyłałam dyplom. Potwierdzenie dostałam na otwartą. Pisałam maila, dałam znajomej żeby dołożyła do swojego zgłoszenia, bo pocztą wysyłała. Cisza. Poprosiłam hodowczynię, żeby to sprawdziła (niemka). Jak zobaczyłam statystyki to lekko mi się nogi ugięły. 7 w otwartej i 1 w championach. Ponoć to my ten champion, ale nie mam żadnej gwarancji, przekonam się dopiero na wystawie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...