Jump to content
Dogomania

Suchy włos- co zastosowac?


Olka_Olga

Recommended Posts

haniu, teraz nic nie uzywam. ale jeszcze niedawno mialam taka odzywke "untangle" ktora polecila mi pewna pani na wystawie w bedzinie (na jednym ze stoisk) i to wlasnie po niej Mobik ma taki wlos jaki ma.

PS
Mi tez wydawalo sie ze ma prawidlowy wlos, ale na plecach(grzbiecie) na zadzie ma baaardzo zniszczony wlos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']
Mi tez wydawalo sie ze ma prawidlowy wlos, ale na plecach(grzbiecie) na zadzie ma baaardzo zniszczony wlos.[/quote]

Olka zmień odżywkę.
Prawdopodobnie ta którą masz puszy włos i wszystko fruwa zamiast gładko przylegać. Poszukaj czegoś co trochę obciąży włos np. z dodatkiem lanoliny albo jedwab.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bio Groom "Super Cream" kuracja olejowa do skóry i siersci. Bardzo skondensowany krem , mozna uzywac na kilka spsobów. Nakłada się na siersć , pozostawia na pewnien czas i spłukuje , mozna tez wzbogacić szampon dla psa dodając preparat lub stosować rozcienczony z wodą w spryskiwaczu spryskujac na codzień przy czesaniu psa do nawilzania siersci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia31']Bio Groom "Super Cream" kuracja olejowa do skóry i siersci. Bardzo skondensowany krem , mozna uzywac na kilka spsobów. Nakłada się na siersć , pozostawia na pewnien czas i spłukuje , mozna tez wzbogacić szampon dla psa dodając preparat lub stosować rozcienczony z wodą w spryskiwaczu spryskujac na codzień przy czesaniu psa do nawilzania siersci.[/quote]
Ja też polecam tę metodę. rewelacyjnie się sprawdza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...