Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 11-13.07.2008


dorotal

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Taishi']zgłosiliśmy naszego małego bandytę :) ale mam tremę...zobaczymy jak nam ten debiut wyjdzie...
jak wyglądają wystawy na gwardii jezeli chodzi o organizację, nigdy nie byłam i zaczynam się powoli bać....[/quote]

Ja byłam w tamtym roku, ale jako widz.
Teren to po prostu wielki stadionsportowy otoczony trybunami, wokół stoiska handlowe, na środku były 23 ringi, powierzchnie stanowiła murawa, jak to na boisku. Ringi oddzielone tasiemkami, ring honorowy był wytyczony oddzielnie pod trybunami i był bardzo duży.
Rok temu wystawa była dwudniowa, w pierwszy dzień zapowiadało się słonecznie - a tu lunął deszcz. Organizatorzy nie zawiedli, mieli w zanadrzu specjalne zadaszone namioty, które rozstawili dla sędziów wzdłóż ringu honorowego wraz z krzesłami, a dla zwiedzających dodatkową ochronę stanowił kawałek płachty narzuconej "jako dach" na słupkach nad całym ringiem honorowym, także prezentowane psy nie mokły. Na drugi dzień, każdy przezorny zabrał juz kurtkę przeciwdeszczową - a tu upał był... Bez psa byłam, więc nie pamiętam, czy były wtedy jakieś racje wody. Ogółem to mi się podobało, ale o ringach to więcej mogą powiedziec osoby, które wystawiały psy.


[COLOR=green][B]EDIT:[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Rozmieszczenie ringów etc, na planie stadionu w zeszłorocznym katalogu:[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B][URL]http://img168.imageshack.us/img168/3411/stadionbl8.jpg[/URL][/B][/COLOR]
[COLOR=green][B](w tym roku rozmieszczenie ringów pewnie się trochę zmieni, ale ogólny zarys będzie ten sam, parkingi etc. - może to komuś coś pomoże)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Czy Warszawa w tym roku przewiduje szlaufy z zimną wodą i wiadra z wodą? Zapowiada się ogromny upał i trzeba jakoś pomóc zimnolubnym.
Powiedzcie, że tak. please.[/quote]


pamiętam, że w poprzednich latach były chyba ze dwa węże ogrodowe, można było polać psiaka :lol: stała też wielka beczka z wodą.

Chciałabym wejść z psem nie zgłoszonym na wystawę... jak myślicie uda się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']
Chciałabym wejść z psem nie zgłoszonym na wystawę... jak myślicie uda się?[/quote]

nie uda się, jedyna wystawa na której spotkałam się z tak rygorystycznym sprawdzaniem potwierdzenia przez ochronę. Nawet jak ktoś nie dostał, a był z drugą osobą to pozwalali wejść do sekretariatu tylko jednej bez psa, w celu załatwienia formalności.
Nie wiem jak przy większej ilości psów w klatkach :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']:-(
Chyba, że pojde wczesniej i będę błagać żeby mnie wpuścili, bo niedaleko Gwardii mieszkam, zawsze mogę Kefira podrzucić do domu...
Co im w sumie przeszkadza...?[/quote]
w sumie ja im rację przyznaję, nic fajnego jak wokół ciebie gania tyle psów, z których połowy w ogóle nie powinno tam być... chociaż wystawa to dobre miejsce do socjalizacji i kupna nowych akcesoriów ale cóż, coś za coś:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']Kurcze to straszna szkoda... bo chciałam się wbić z Kefirem, moze jakies fajne artykuły psie by były, to byśmy coś wypróbowali, a tak... :shake:[/quote]

Ja nigdy nie miałam problemu z wejściem na wystawe z niezgłoszonym psem, w ubiegłym roku również. I poza tym jest zawsze duuuuuzo niezgłoszonych psów włącznie z niestety małymi szczeniakimi, które nawet 6 miesiecy nie mają. Tylko trzeba zabrac ksiażeczkę / paszport ze szczepieniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Ja nigdy nie miałam problemu z wejściem na wystawe z niezgłoszonym psem, w ubiegłym roku również. I poza tym jest zawsze duuuuuzo niezgłoszonych psów włącznie z niestety małymi szczeniakimi, które nawet 6 miesiecy nie mają. Tylko trzeba zabrac ksiażeczkę / paszport ze szczepieniami.[/quote]
ktoś tu też mówił, że zależy od wejścia, w jednym sprawdzają, w drugim nie wiec trzeba probować :razz:

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze jest to, ze od psów zgłoszonych wymaga się zaświadczenia od wet (takim specjalnym) a jak się nie ma to od ręki należy kupic u weta na bramce przed wejściem na stadion za 20zł albo 30zł nie pamiętam dokładnie. A od psów zwiedzających - nie zgłoszonych wet takiego papieru w tamtym roku nie wymagał.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...