Jump to content
Dogomania

seminarium z pasterstwa


martita

Recommended Posts

[quote name='martita']Czy sa juz jakies przypuszczenia na temat seminariow z pasienia???bardzo chcialabym sie wybrac, ale narazie cisza w temacie...:sad:[/quote]

Mówisz i masz ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9432466#post9432466[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

W lipcu/sierpniu planujemy seminarium pasterskie z Tomkiem P. w Szczecinie :multi:- dokładny termin jeszcze ustalamy bo w dużej mierze zalezy on od Marty ;)
bo to jej dobrze wychowane :cool3: owieczki są w tym celu niezbędne. Ja mam blisko domu 3 stada ale dzikusy jakich mało :evil_lol: tak więc dla początkujących psów się nie nadają

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

ponieważ Marta ma teraz sezon zawodów i cierpi na ogólny brak czasu, zmieniliśmy termin seminarium szczecińskiego z Tomkiem Pecoldem na wrzesień - listę chętnych zostawiam na razie tak jak była i każda chętną osobę poinformuje na prv o zmianie tego terminu - jeszcze raz podkreslam, że dokładny termin wrześniowy będzie jeszcze ustalony ale najprawdopodobniej bezdzie to 12-13 wrzesnia
3 osoby zgłaszały , że czerwiec nie pasuje im z powodu sesji , więc mam nadzieję , że ten wrzesniowy termin b.ędzie dla wszystkich lepszy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...