Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

[quote name='maggiejan']zawinęłam go w sweter i koc i tak sobie leży, trochę jest cieplejszy, nie wiem co z nim będzie, lekarz daje mu małe szanse, ale wiemy że diagnozy nie zawsze się sprawdzają...
Jak go wczoraj dotknęłam to był prawie zimny...[/quote]
Obłoz go plastikowymi butelkami z cieplą wodą, jak termofor dzialaja.
A co to za wirusowka, powiedzial wet? :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maggiejan']Nie powiedział, ale wirusówka już zaleczona.
Jednak to co wyrosło mu pod językiem jest duże i kot nie umie sam jeść. Myślałam, że jest lepiej, bo całego nie było widać i kot już próbował jeść, ale to jest jakie było...:-(
Butelki zaraz włożę, dzięki.[/quote]

:shake:pewnie go to boli, a co wet powiedzial, co to jest, jakis ropien czy co?
Moze kupuj takie gerberki dla dzieci i dawaj mu strzykawką, rozwodnij troche wrazie cos albo gotowane jakies i miksowane. Ja tak karmilam mojego chorego kota,kiedys, jak nie chcial jesc...Trzy dni nie jedzenia u kota to katastrofa organizmu, musi jesc:shake:

Link to comment
Share on other sites

Była nadzieja, że to ropień, ale antybiotyk nie zadziałał, więc nie wiem.
Wetka bierze pod uwagę nawet raka, ale mam nadzieję, że nie jest tak źle.

Daję kotu rosołek z odrobiną zmiksowanego mięska strzykawką.

Jest z nim trochę lepiej, ugrzał się i jest cieplejszy, krążenie mu się poprawiło. Trochę chodzi, ale niepewnie.

Jutro idę znowu do weta. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie tu długooooo- dziękuję Maciaszkowi za PW w sprawie Czarusia.
Nie jestem w stanie przekopać sie przez wątek , zatem poprosze o informacje z nr konta - postaram sie jeszcze dziś przelać pieniadze.
No i myślę że co miesiąc mogę przesłać około 100 zł na Czarusia. Nie jest to dużo ale zawsze na małe co nieco starczy.
Co do leków to sama nie mam kontaktów z lekarzami - raczej ich unikam:) ale znam kilka osób które załatwiały już różne leki dla swoich piesków.
Prosze podajcie mi jaki lek i jaką dawkę musi przyjmować Czaruś. Moze byc na prva.

A teraz zmykam- jestem w pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

Szasztin, ogromnie Ci dziękuję za chęć pomocy:loveu: 100zł to baaaardzo dużo! Gdybyś była wstanie załatwić ten lek chociaż raz to byłoby wspaniale.
Prześlę Ci zaraz PW z nr konta i danymi o leku.
Bardzo, bardzo dziękuję.

I Tobie, maciaszku :lol:

Mój kot niestety ma raka :-(. Nie wiadomo czy da się operować.
Wzmacniamy go i czuje się trochę lepiej... Wet podejmie decyzję w piątek co do operacji.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, Justynko, cel uświęca środki ;)

-----------------------------------------------------------------

Byliśmy z kotkiem u wetki... Niestety, okazało się że rak jest nieoperacyjny :-(. Zaatakował już sporą część jamy ustnej...Ponieważ nie jest chyba bardzo bolesny i kotek jeszcze się trzyma, doszłyśmy do przekonania, że nie ma narazie wystarczającego powodu, aby skracać mu życie. Dostał rożne wzmacniacze i środek przeciwbólowy, śpi teraz. Jest z nim raz lepiej, raz gorzej. Dwa dni temu nawet zaczął chodzić po mieszkaniu, wskoczył na stół(!) i próbował pić, załatwił się prawie w kuwecie...Wczoraj głównie leżał...Karmię go zmieloną kurą z rosołem i glukozą. Sierść mu się poprawiła, wygląda ładnie i trudno uwierzyć że jest tak ciężko chory...

Mamy naprawdę wspaniałą wetkę, kotek bardzo lubił do niej chodzić, bo przed tym jak wetka wykryła tego raka, kotek miał wirusówkę i nosiłam go na zastrzyki. Wetka z nim rozmawiała, głaskała go, leczy go właściwie po kosztach...

Będziemy dbać o niego i czekać...

Link to comment
Share on other sites

trzymam za niego kciuki!

miałam szczura, który miał nowotwór - otwarta duża rana na brzuchu, nie zgodziłam sie na operacje i żyl z tym rakiem piękne ok. 8 miesiecy, a gdyby zostal zaoperowany - wetka mowila ze przezylby najwyzej kilka tygodni!

a kotek jest wiekszy od szczurka, da radę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...