Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Sprawa wydaje się dośc prosta - w przeszłości Czaruś jeździł samochodem.

"mój" Teodor uporczywie i bezskutecznie szukający domu - mieszkał w bloku z windą. No bo zobaczcie - taka winda to musi byc dla psa dziwaczne urządzenie. Większość psów się jej począkowo boi - psy "z odzysku" zwykle tam "na wpychanego" wchodzą.

A Teodor - wszedł do windy i....SIĘ ODWRÓCIŁ bez chwili wahania - nie usiłując wyjść. Jednym słowem znał urządzenie doskonale:-)



Czaruś widać dobrze samochód kojarzy.......być moze nawet kombi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy wszystkim za życzenia :loveu: Mam nadzieję, że Święta dla nas wszystkich będą okresem spokoju i radości.

Obiecane fotki będą - Zbyszek (Kazoo) i pani Hania z córką Natalią odwiedzili wczoraj Czarusia i zrobili dużo pięknych lub zabawnych ;) zdjęć. Myślę, że niedługo wrzucą je na wątek. Czaruś w czasie ich wizyty był wniebowzięty, nie wiedział, którą częć ciała najpierw wystawić do głaskania :evil_lol:. Dostał kolejna zabaweczkę, która bardzo mu się spodobała i dotąd zapoznaje się z nią bliżej :cool3:.

Są kolejne wpłaty na Czarusia i kolejne wydatki - rozliczenie za chwilę.

Link to comment
Share on other sites

Stan finansów Czarusia: 1693,39 zł + wpłaty z allegro cegiełkowego

Maciej S. z Zielonej Góry 10 zł
Anna F. z Warszawy 20 zł

oraz 200 zł podarowane Czarusiowi przez Panią Hanię z Poznania

Razem: 1923,39 zł

Wydatki:
Neo-pankreatinum 12,80 zł
Dalfaz 22,87 zł
2 x Polstigminum 14,26 zł
Essentiale forte 36,36 zł
miska duża 7,00 zł
kolczatka 22,00 zł

[B]Pozostało: 1808,01 zł[/B]

Wszystkim, którzy wspomagają Czarusia bardzo dziękujemy :loveu:

Niestety musiałam zainwestować w kolczatkę, ponieważ Czaruś ma zbyt dużo energii i zapomina, że ja nie potrafię tak szybko biegać, z tego powodu spacer z Czarusiem przypominał często przeciąganie liny :evil_lol:.
Ponieważ chłopak futro ma gęste, a kolczatka ząbki krótkie - wielka krzywda mu się raczej nie stanie. Już na sam widok kolczatki Czaruś zaczął iść wolno :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']
Niestety musiałam zainwestować w kolczatkę, ponieważ Czaruś ma zbyt dużo energii i zapomina, że ja nie potrafię tak szybko biegać, z tego powodu spacer z Czarusiem przypominał często przeciąganie liny :evil_lol:.
Ponieważ chłopak futro ma gęste, a kolczatka ząbki krótkie - wielka krzywda mu się raczej nie stanie. Już na sam widok kolczatki Czaruś zaczął iść wolno :evil_lol:.[/quote]

Moj pies tez ciągnie, kolczatke nosil ale zmienilam na normalna obroze skorzana bo mi go zal. Ciagnie jeszcze gorzej - ręka mi poleci, trudno:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nadszedł czas na obiecane zdjęcia z mojej wizyty u Gosi i Czarusia, a dokładnie z obu wizyt :). Oprócz zdjęć, za drugim razem nagrałem nawet krótki filmik ze spacerku. Zdjęcia zostały wcześniej "ocenzurowane" przez Gosię, ale filmik nie :evil_lol:, więc zapraszam do oglądania :loveu:.

[IMG]http://lh6.google.com/Kazoo1981/R-P3G993g5I/AAAAAAAAAjk/9LatnFFHFkc/s400/P1010553.JPG[/IMG]
Na pierwszym spacerku było już dość ciemno, co uniemożliwiło wykonanie dobrych zdjęć, więc następne zrobiłem w domku.

[IMG]http://lh6.google.com/Kazoo1981/R-P3I993g6I/AAAAAAAAAjs/r1NbYidAXcQ/s400/P1010557.JPG[/IMG]
Zielona piszcząca kość to jedna z ulubionych zabawek Czarusia. Pewnie dlatego, że wyjątkowo długo opiera się jego zębom ;).

[IMG]http://lh3.google.com/Kazoo1981/R-P3ON93g8I/AAAAAAAAAj8/eqtpvXTDVCo/s400/P1010563.JPG[/IMG]
Przeciąganie też nie jest złe, jednak sznur dużo łatwiej ulega ostrym zębom Czarusia :).

[IMG]http://lh5.google.com/Kazoo1981/R-P3Qt93g9I/AAAAAAAAAkE/OrS7JnNgEeE/s400/P1010566.JPG[/IMG]
Tutaj ładnie pozujemy.

[IMG]http://lh5.google.com/Kazoo1981/R-P3Wt93g-I/AAAAAAAAAkM/rW_cC7lPBBo/s400/P1010574.JPG[/IMG]
Dwa dni później na spacerku.

I na koniec jeszcze filmik z tego spacerku do obejrzenia na serwisie YouTube o [U][B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=CkUgS1JI-JY"]TUTAJ[/URL][/B][/U] :).

EDIT: Ten post został został poddany moderacji, bo zawarte zdjęcia były zbyt duże i było ich zbyt wiele (tego wszystkiego sam się musiałem domyślić, bo moderator nic mi nie napisał, a nie każdy przecież zna regulamin na pamięć...). Wobec tego 5 pierwszych zdjęć (tylko tyle może być w jednym poście) zmniejszyłem. Zdjęcia w większym rozmiarze oraz pozostałe są dostępne [url="http://picasaweb.google.com/Kazoo1981/WizytyUDogomaniakW"]w serwisie Picasa Web Albums[/url].

Link to comment
Share on other sites

O matko jaki śliczny czarus!!!
Pięknie sie bawi, biega...Wygląda na szczęśliwego psa, maggiejan, modle sie by zostal u Ciebie juz na zawsze :-( Widać ze zapomnial juz o przeszlości. Aha, a gdzie jest na zdjeciu Pani czarusia (maggiejan)??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Aha, a gdzie jest na zdjeciu Pani czarusia (maggiejan)??:diabloti:[/quote]
To właśnie zostało ocenzurowane :diabloti: Niestety, na zdjęciach wyglądam dużo gorzej niż w rzeczywistości i nie chcę psuc sobie dobrej opinii pozwalając upubliczniać moje fotografie.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']To właśnie zostało ocenzurowane :diabloti: Niestety, na zdjęciach wyglądam dużo gorzej niż w rzeczywistości i nie chcę psuc sobie dobrej opinii pozwalając upubliczniać moje fotografie.:evil_lol:[/quote]

Gosiu....
Co Ty pisajesz...? :-o
Piękna z Ciebie Dziewczyna, a Dogomaniacy chcą Cię zobaczyć....;)

Czaruś wygląda przecudownie.......:loveu::loveu::loveu:
Gosiu, on przytył!!!!! :multi:
Ba! On za chwilke będzie przy kości...:lol:
Bardzo, ale to bardzo się cieszę!!! :loveu::multi::loveu::multi:

Przepraszam, że nie dałam rady dojechać wczoraj...:oops:
Tym bardziej, że jestem spragniona widoku i kontaktu z Czarusiem...
Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach moje życie bardziej się unormuje i będę miała więcej czasu, co nie zmienia fatku, że niedługo pojedziemy razem na badania...;)

Tymczasem życzę Wszystkim cudownych Świąt...
Pełnych miłości, radości, spokoju...
Marzeń i nadziei pomagających nam żyć i trwać...
Ich spełnienia by życie było spokojne i miłe, było życiem, a nie przetrwaniem...
Wszystkiego najlepszego z całego serca Wam Wszystkim życzę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']To właśnie zostało ocenzurowane :diabloti: Niestety, na zdjęciach [B]wyglądam dużo gorzej niż w rzeczywistości[/B] i nie chcę psuc sobie dobrej opinii pozwalając upubliczniać moje fotografie.:evil_lol:[/quote]

Kłamczucha :mad:
Poprosze o zdjecia Dziewczyny, która dała czarusiowi wspanialy domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Gosiu....
Co Ty pisajesz...? :-o
Piękna z Ciebie Dziewczyna, a Dogomaniacy chcą Cię zobaczyć....;)
[/quote]
Dzięki, ale niestety, jestem realistką :diabloti: W rzeczywistości jeszcze jakoś wyglądam, ale na zdjęciach wychodzę jak Baba Jaga :evil_lol:. Jest to źródłem mojego ciągłego stresu - traktuję to jako niesprawiedliwość losu i karę za winy nie popełnione.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Dzięki, ale niestety, jestem realistką :diabloti: W rzeczywistości jeszcze jakoś wyglądam, ale na zdjęciach wychodzę jak Baba Jaga :evil_lol:. Jest to źródłem mojego ciągłego stresu - traktuję to jako niesprawiedliwość losu i karę za winy nie popełnione.:cool1:[/quote]

Maggiejan, Baby Jagi mogą być sympatyczne:evil_lol:, a serce liczy sie najbardziej.
A serducho masz wielkie!

Link to comment
Share on other sites

Czaruś zawarł dziś w parku bardzo korzystną znajomość :multi:. Zaprzyjaźnił się z 1,5 rocznym owczarkiem :buzi:. Prawie godzinę bawiły się, harcowały:Dog_run:, goniły się:Dog_run: i podgryzały, to znaczy Czaruś powarkiwał, a podgryzał go ten drugi (bo Czaruś wystąpił w kagańcu) . Czaruś nigdy nie był tak wybiegany. Nie było żadnych zgrzytów . Czaruś nie chciał po zabawie rozstawać się z kolegą, idąc już do domu oglądał się za nim kilka razy. A po powrocie do domu padł z wyczerpania :mdleje:. Bardzo, bardzo brakowało mu kumpla tej samej wielkości ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...