Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Bardzo bym chciała całą zasługę przypisać sobie :diabloti:, ale niestety to nie byłoby zgodne z prawdą...
Wszyscy, którzy pomogli Czarusiowi, a także sam Czaruś i jego wola życia przyczyniły sie do zdrowienia.

A z innej beczki: Pani przygarnia niewidomego pieska ze schronu i prosi o jakieś instrukcje, porady, czy ktoś wie gdzie coś takiego znaleźć?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106635&page=14[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maggiejan']Bardzo bym chciała całą zasługę przypisać sobie :diabloti:, ale niestety to nie byłoby zgodne z prawdą...
Wszyscy, którzy pomogli Czarusiowi, a także sam Czaruś i jego wola życia przyczyniły sie do zdrowienia.

A z innej beczki: Pani przygarnia niewidomego pieska ze schronu i prosi o jakieś instrukcje, porady, czy ktoś wie gdzie coś takiego znaleźć?

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106635&page=14[/URL][/quote]


Moja osobista przyjaciółka lata temu wzięła niewidomego psa ze schronu. Od 2 lat także nei słyszy. I jakoś sobie radzą. jakby co mogę je skontaktowac:-)

Link to comment
Share on other sites

Słyszałam o ludziach, którzy wpadają w depresję, bo mają za dużo pieniędzy i nie wiedzą co z nimi robić :roll: Wierzyć sie nie chce, jak na siebie nie potrafi wydać, to przecież jest wielu potrzebujących (np. my :evil_lol:).
Chyba, że tacy ludzie nie wydają na innych...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Słyszałam o ludziach, którzy wpadają w depresję, bo mają za dużo pieniędzy i nie wiedzą co z nimi robić :roll: Wierzyć sie nie chce, jak na siebie nie potrafi wydać, to przecież jest wielu potrzebujących (np. my :evil_lol:).
Chyba, że tacy ludzie nie wydają na innych...:diabloti:[/quote]

Tacy ludzie nie wydają na innych

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, czy Pani doktor mówiła czym to może być spowodowane? U nas na problemy wątrobowe, jelitowe pomogła dopiero karma ROYAL CANIN Sensitivity Control (sucha i puszki). Mięso gotowane, smaczki itp dajemy sporadycznie i w małych ilościach - inaczej problem powraca. Wcześniej jedna z naszych suń, miała poważne problemy z wątrobą, dostawała ROYAL CANIN Hepatic plus Sylimarol i Hepatil do każdego posiłku. Po kilku tygodniach wyniki były bardzo dobre. Teraz jest tak jak pozostałem nasze psiaki na RC Sensitivity Control i wszystko jest w porządku - może Czarusiowi też by pomogły.
Trzymam kciuki żeby sytuacja się szybko unormowała. :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Maćku, pani doktor wstępnie stwierdziła, że owczarki mają wrażliwy układ trawienny i często zdarzają się problemy z doborem właściwej karmy. Narazie nie podejrzewamy jakiegoś schorzenia. Mogę kupić na próbę karmę, o której mówisz - może pomoże. Jak długo musiałby ją jeść, aby był efekt?

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, wydaje mi się, że po 1 - 2 tygodniach powinno być wiadomo czy Czarusiowi karma odpowiada. Karma jest dość droga, najlepiej byłoby kupić na początek mały woreczek - wychodzi to trochę drożej w przeliczeniu ale szkoda pieniędzy od razu na duży jakby nie zadziałała. Musiałby jeść tylko ją - bez żadnych dodatków, szczególnie smaczków (u nas najgorsze efekty są po uszach wędzonych, żwaczach, wątróbkach itp mięso też, szczególnie kurczak).

Nasz Bej (ONek) jest alergikiem ale ma też wrażliwy układ trawienny. Wypróbowaliśmy sporo drogich karm i dopiero ta okazała się odpowiednia.


Oby i Czarusiowi pomogła!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Czaruś niestety ma ciągle kłopoty jelitowe (mniej lub bardziej luźną koooopkę). Próbowałam 4 rodzaje karmy, teraz nawet wołowinę mu gotuję i nic nie pomaga :shake: Brał przez tydzień lekarstwo i też nie pomogło :roll:[/quote]

Gosiu, a rozmawiałaś ostatnio na ten temat z Wetką?
Ostatnie dni byłam bardzo zajęta i jak wcześniej zwykle bywałam w Klinice kilka razy w tygodniu i wiedziałam większość, tak teraz trochę się opuściłam...:oops:

Niemniej jednak jutro będę się widziała z Wetka, to zapytam ją o dolegliwości Czarusiowe....

Dobrej nocki Kochani....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...