Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czaruś jedzie dzisiaj na kontrolę, czuje się dobrze, więc myślę, że wyniki będą jeszcze lepsze niż poprzednio.:lol:
Ma dużo energii, jest chętny do zabawy, cały czas w dobrym humorze.
Przytulak z niego, gdyby mógł władowałby się człowiekowi na kolana :evil_lol:

Z małych problemów mamy jeden: nie wiadomo dlaczego Czaruś obszczekuje ludzi, kiedy idzie na smyczy. Czasemi wogóle nie reaguje, a czasami prawie każdego. Nie wiem jak to tłumaczyć :roll:.
Kiedy jest spuszczony to zachwuje się bardzo ładnie, reaguje na wołanie, nikogo nie zaczepia. Także w domu, kto by nie przyszedł (listonosz, inkasent, monter) wszystkich wpuszcza, a niektórych nawet wycałuje :evil_lol:.
A na smyczy taki nerwowy. Nie pamiętam od którego momentu to się zaczęło, bo napewno nie od początku.

Wiem, że wcześniej tak nie reagował...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich przepraszam za moją nieobecność tą teraz i tą przyszłą, ale trochę mi się pozmieniało w życiu i będzie mnie teraz trochę mniej...
Dlatego również proszę o pomoc kogoś, kto założy bazarek (dostałam od AniAniołek maile ze zdjęciami fantów) i mogę komuś to przesłać.
Niestety nie mam kiedy się tym zająć, a i jak wyżej wspomniałam będę teraz mało w necie, więc nie będę miała kiedy przypilnować bazarku.

Ponadto auto mi się po raz kolejny rozkraczyło....:placz: i dzisiejszą wizytę u lekarza Czaruś odbędzie dzięki mojej cudownej Brysi...:loveu:

Za wszelkie niedogodności z góry przepraszam, ale czasem tak sie życie układa....

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy w klinice, Czaruś wymiziany...;) Ma powodzenie chłopak, same ładne dziewczyny się nim zajmują :lol: Krew pobrana, myślę, że wyniki będą jutro. :kciuki: Bardzo dziękujemy Brysi za podwiezienie.:lol:

Mamy nowe wpłaty na allegro.:multi:

Oto finanse Czarusia: 725,89 zł + 950 zł (przelew od Petera) + allegro cegiełkowe

Kasia F. z Łodzi (Jasodhar) 10,00 zł
Ania B. ze Świecia (Anul 33) 13,50 zł
Ewa Ch. z Krakowa 10,00 zł

Razem: 1709,39 zł

Wydatki:
Klinika 16,00 zł

[B]Pozostało: 1693,39 zł[/B]

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

My troszkę leczymy się po wypadku i rzadziej zaglądamy, ale to sie lada dzień poprawi!
Ogromnie cieszymy się ze zdrówka Czarusia, wierzyliśmy że wyzdrowieje i pożyje sobie jeszcze dłuuuuugi czas... Uff - dobrze, że nie doszło do najgorszego (co było tu rozważane) i dostał swoją szansę... Zawsze należy liczyć na cud (albo nietrafioną diagnozę) - czasem się on zdarza...
A teraz psinek ma i zdrówko (odpukać!) i cudowną Panią!
Jeżeli chodzi o jego zachowanie na spacerach, to może ono oznaczać, że pewniej się poczuł i broni Ciebie Małgosiu przed domniemanymi napastnikami (a więc przechodniami) :) Normą u psiaków zaś jest to, że na smyczy skłonne są do zachowania bardziej zdecydowanego, a spuszczone spokojnieją...
Pozdrawiamy serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']Chciałam Wam przekazać wyniki :)

Mocznik: 56,1 mg/dl (norma do 45; poprzednio 65)
Kreatynina: 1,1 mg/dl (norma 1,7; poprzednio 1,3)

Zatem wyniki Czarusia są coraz lepsze!!! :multi::multi::multi:
Oby tak dalej...:loveu::loveu::loveu:[/quote]


Wiecie co? To jest niewiarygodne, ale on niebawem będzie miał w normie nawet mocznik:-). Już w tej chwili jest baaaardzo dobrze.
I jak tu nie wierzyć w cuda????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...