Jump to content
Dogomania

chloniak jelit, piate stadium - Fender


eurydyka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 months later...

nie odzywamy sie chociaz byly male przygody nieonkologiczne (na szczescie) ale problemy z kregoslupem szyjnym i Fender 2 tygodnie chodzil usztywniony, na rimadylu z 3 lekami oslonowymi

przeswietlic sie go nie da, bo trzeba w narkoze wrzucic, a wczesniej jeszcze echo serca byloby potrzebne, wiec po prostu mial sie oszczedzac a wypadlo to na te giga upaly

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zauważyłam tu na wątku jakieś napomknięcia o butli tlenowej lub koncentratorze tlenu.
Czy ktoś może mnie bardziej wprowadzić w temat? Jak to technicznie i praktycznie wygląda? W jaki sposób podaje się tlen psu?
Czy do takiego koncentratora jest jakaś maska czy co? Czym się różni butla od koncentratora?
Zupełnie się na tym nie znam, nic nie wiem, a u mojej suczki stwierdzono nowotwór płuc - myślę że wspomaganie w oddychaniu mogłoby się przydać

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o butle tlenowa to sie takowa wypozycza w sklepach rehabilitacyjnych i zostawia kaucje, podpisuje umowe wypozyczenia np na miesiac, oplaca napelnienie butli, dokupuje przewody tlenowe i zabiera do domu
nie wiem jakie sa teraz koszty

podaje sie prosto tj trzeba siedziec przy psie i mu trzymac przy nosie ten kabelek z tlenem i np zakonczony maska zrobiona z plastikowego pojemnika okraglego typu miarek do karmy tak zeby zakrywalo nos
jak pies umie sam z tym lezec to fajnie a inaczej trzeba mu to trzymac lub jakos na mordce zamontowac

u Fendera musimy zrobic posiew moczu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

u nas odpukac ok, syn rosnie, tuli sie niesamowicie do Fendera, ktory jest jedynym psem ze stada kochajacym nasze dziecko, jamniki warcza lub uciekaja
Fender ostatnio na wsi weszyl w sniegu chyba z pol godziny a potem dopiero zauwazylismy ze odwiedzaja nas wiewiorki i bazanty (wczesniej dzieciol i sikorki)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='eurydyka']jestesmy po polrocznej kontroli (usg, krew/mocz, onkolog) i jest ok
musimy odchudzic lobuza (nie wiem jak on to robi ze tyje a ciagle na dworze w ogrodznie, biega za jamnicami, kopie)[/QUOTE]

i tak trzymaj Fenderku :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...