Jump to content
Dogomania

Urodzinki naszych pociech


agacia

Recommended Posts

kochani :D jeszcze raz dziekuje wszystkim za mile slowa w imieniu swoim i jubilatki :D ... czsami zastanawiam sie czy i w przypadku psow nie sprawdza sie teoria ze ,, czlowiek na starosc dziecinnieje'' :roll: :roll:

ona zachowuje sie czesto jak szczeniak..... dzikie gonitwy, zabawy pileczka , szarpanie szmatek i inne takie :-? :-?

ale ciesze sie :P

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D :D ale taka zdziecinnialosc u psa to chyba nie jest niepokojacy objaw :-? ..... widac ze ma chec do zycia i radosc wspolnych zabaw....... zazdroszcze Ci tylko Agaciu tego ze Twoja Azja ma chec do zabaw z innymi pieskami.... bo moja ,, babulenka'' jest potworna egoistka i raczej o zabawach nie ma mowy :-?

natomiast mlodsza suczka ktora nigdy nie umiala i nie miala mozliwosci zabawy z obcymi psami( poniewaz na spacerki chodzila zawsze ze swoja matka ktora pilnowala jej jak oka w glowie i ew. kandydatow do zabaw przeganiala momentalnie)... po ostatniej wizycie u kawalera.... gdzie wreszcie pojechala bez ,, opiekunczej'' matki... zaczela wykazywac zainteresowanie zabawami wlasnie z innymi psami......... chyba w koncu uznala swoja niezaleznosc 8)

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjj lepszego wszystkiego dla Nortonika. Śłodki psiak.

Mój REKS 15 kwietnia kończył 4 latka

jadł ciasto jak nie wiem co :lol: :lol: I nie pogardził też wafelkami

wcześniej prezenty - 2 kabanosy z zologicznego, od mojej sistry sznurkowa kośc :-) :-D

30 lat, 30 lat niech żyje żyje nam! niech, żyje nam (nortonik)

Niechaj gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie, nigdy nie zagaśnie, a kto z nami nie wypije niech pod stołem zaśnie! a kto z nami nie wypije niech go piorun trzaśnie! mojego reksa chyba trześnie ten piorun bo on nie lubi ani wódy, ani piwska. to nietypowy mężczyzna :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dzieki dzieki dzieki!!!!! :D

dostala frotowy granatowy reczniczek do wycierania buzi z napisem CHAPPI :P , pudelko ciasteczek ogroooomna kosc z takimi bulami na koncach i ,, nowa'' stara Flexi ktora dzis bede przedluzala o jakies 1,5 metra :P :P

a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...