Jump to content
Dogomania

Urodzinki naszych pociech


agacia

Recommended Posts

Przede wszystkim wszystkim chcialam w tym dniu zyczyc duuuuzo milosci <i nie tylko w tym> zarowno psiakom jak i ich wlascicielom. :iloveyou:

Chcialam rowniez oglosic,ze dzisiaj Azja konczy 7 lat :D

Wiec zycze Ci Azjuszko wszystkiego co najlepsze i zebys conajmniej jeszcze raz tyle byla z nami :new-bday: :BIG: :smilecol: :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z okazji 14 lutego skladam zyczenie tez wszystkim loff, ale tez wszystkim znajomym i przajaciela z dogo. Abyscie byli nadal i nie zmieniaj cie sie.

Duzo milosci dla psiakow, by kochali swoich wlascicieli najmocniej jak potrafia.

Chcialbym w szczegolnosci zlozyc zyczenia pewnemu Aniolkowi, wyrazic radosc ze go poznalem. Mysle o nim ciagle i bardzo tesknie.............

Mam nadzieje ze bedziecie wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

walentyki to dosc glupi dzien, swieto zakochanych, milosci... a co uczuciem ktore jest miedzy przyjaciolmi, znajomymi im tez sie nalezy cos. A niezakochani niech sie nie martwia i uszy do gory, na nich tez przyjdzie czas, musza tylko nastac na ich odpowiedni czas.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z Toba Cobra, bardzo wazne sa tez uczucia miedzy przyjaciolmi, rodzenstwem, rodzina... ja tez nie lubie Walentynek, mimo ze jestem z kims

A wyobrazam sobie co musza przezywac osoby w ten dzien ktore sa singlami, ktore bardzo chcialy by miec kogos bliskiego...

Bezsensowne swieto :(

Link to comment
Share on other sites

Też nie lubie tego komercyjnego swieta.No ale coz... :roll: Niektorzy je lubia.

Wszystkiego naj naj naj dla Azji z okazji 7 urodzinek-duzo szczescia,100 lat zycia, zebys kochala swoja pania, zycze ci tez cierpliwosci w obcowaniu ze swoja wlascicielka(w koncu nie ma nic tak wkurzajacego jak ograniczajacy cie wlasciciel).

No i ogolnie wszystkim forumowiczom zycze duziooooo milosci i prawdziwych przyjaciol od serca.I tego samego wszystkim forumowym psiakom :)

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z Toba Cobra, bardzo wazne sa tez uczucia miedzy przyjaciolmi, rodzenstwem, rodzina... ja tez nie lubie Walentynek, mimo ze jestem z kims

A wyobrazam sobie co musza przezywac osoby w ten dzien ktore sa singlami, ktore bardzo chcialy by miec kogos bliskiego...

Bezsensowne swieto :(

prawdziwa milosc powino sie okazywac codziennie a nie odswietnie. niekiedy od milosci jest lepsza przyjazn, posiadanie wspanialych przyjaciol to najwiekszy dar jak nas mozemy otrzymac od zycia.

Link to comment
Share on other sites

No ostatnio jak jechalam autobusem i byl tlok byla jedna parka,ktora wymieniala plyny ustrojowe miedzy soba :wink: Niezbyt to bylo przyjemne,zwlaszcza,ze w autobusie byl scisk,a oni nie zwazali na to i co chwile zmieniali pozycje,zby im bylo wygodniej.Szkoda,ze nie pomysleli o wspolpasazerach i ich wygodzie :-?

Link to comment
Share on other sites

hmm... ja akurat sie nie martwie... ale mdli mnie jak widze wymieniajace sline pary z autobusach... po prostu niektore rzeczy powinny byc intymne.. a dzisiejsze wzdychanie bierze mnie obrzydzeniem

Ja mysle ze to nadmierne wzdychanie jest na poczatku i z reguly w mlodym wieku. Gdy sie jest w zwiazku juz dosyc dlugo inaczej sie na to patrzy....

Link to comment
Share on other sites

walentynki to takie ble, ble ble...

święto dla wygodnych i leniwych, gdy się kogoś kocha to chyba obchodzi się je na codzień.

wszystkiego cudownego dla niezakochanych, tak dla równowagi :wink:

I zgadzam sie z tym ze gdy sie kogos kocha to obchodzi sie je na codzien...

Link to comment
Share on other sites

Z tym mizgoleniem sie np. w autobusach albo w innych miejscach to musze sie z dziewczynami zgodzic. to jest obrzydliwe, takie na pokaz. super ze sie kochaja ale ja nie musza o tym widziec,a jak tak nia pragnie to niech ida sie wyrzyc do jakiegos taniego hotelu.

Link to comment
Share on other sites

ZGADZAM SIE Z WAMI :D

Milosc to uczucie, a nie zjawisko na pokaz

Ja osobiscie nie mialabym ochoty "byc z kims" tylko, zeby sie np.komus przypodobac

Jesli chodzi o walentynki to jakos nie przepadam za tym świętem, uwazam, że jeśli ktos kogoś kocha to robi to przez cały rok, a nie tylko 14 LUTEGO

pozdrawiam: Monika&Haida

Link to comment
Share on other sites

Musze sie z Tajraga zgodzic, nigdy nie ma 2 takich samych sytuacji, wystarczy jedna zmiana i juz trzeba podejmowac wybor. a doswiadczenie to nauka na bledach i wyborach jakie dokonalismy w zyciu z ktorych jestesmy dumny lub co badz wstydzimy sie ich. ale na tym zycie polega na dokonywaniu wyboru, a to co wybierzemy swiadczy tylko o nas jakimi jestesmy ludzmi i co z soba reprezentujemy.

Link to comment
Share on other sites

ale mdli mnie jak widze wymieniajace sline pary z autobusach... po prostu niektore rzeczy powinny byc intymne.. a dzisiejsze wzdychanie bierze mnie obrzydzeniem
Z tym mizgoleniem sie np. w autobusach albo w innych miejscach to musze sie z dziewczynami zgodzic. to jest obrzydliwe, takie na pokaz. super ze sie kochaja ale ja nie musza o tym widziec,a jak tak nia pragnie to niech ida sie wyrzyc do jakiegos taniego hotelu.

a ja się z wami nie zgadzam i to zupełnie, takie soczyste buziaki są bardzo przyjemne, nawet w autobusie... w końcu to nic złego, wręcz przeciwnie,ludzie się kochają - samo dobro w przeciwieństwie do chamstwa i agresji wszechobecnej, taki płomyk nadzieji. poza tym można się czegoś nuczyć :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

a ja się z wami nie zgadzam i to zupełnie, takie soczyste buziaki są bardzo przyjemne, nawet w autobusie...

wiesz, jeszcze zalezy dla kogo przyjemne.....bo dla pasażerów autobusu zapewne nie....

jeszcze zależy co na to Twoja partnerka.....ja osobiście nie lubię się całować w miejscach publicznych.....ale to już rzecz gustu :lol:

Pozdrawiam!!!

Link to comment
Share on other sites

wiesz, jeszcze zalezy dla kogo przyjemne.....bo dla pasażerów autobusu zapewne nie....

ja też jestem pasażerem i mi to zupełnie nie przeszkadza.

całując się w miejscu publicznym, jakoś nie zastanawiam się czy to komuś przeszkadza, co nie znaczy, że robię to na pokaz. mam ochotę okazać swoje uczucia to to robię, nię będę się ukrywał z tego powodu. jak komuś coś przeszkadza to wcale nie musi patrzeć.

Link to comment
Share on other sites

wszystko to jedno wielkie chrzanienie

laughing-smiley-008.gif

hihi...

nie ma ludzi doswiadczonych..kazda sytuacja jest inna... nie ma schematow... ludzie to tak rozne jednostki, ze nie ma co uogolniac i mowic ze ktos jest doswiadczony a ktos nie ;)

Z tym sie nie zgodze... Bywaja schematy... Maja nascie lat ludzie caluja sie w miejscach publicznych, siedza sobie na kolanach, czasem nawet posuwaja sie dalej...brak im miejsca na swoja intymnosc. Natomiast nie spotyka sie ludzi powyzej 30 np zeby tak samo sie zachowywali w autobusie...

Link to comment
Share on other sites

mikzzz

nie musisz się na mnie złościć od razu :lol:

jeśli chodzi o wyrażanie uczuć to popieram ale musisz się ze mną zgodzić, że niektórzy robią to na pokaz.....

Pozatym jestes już chyba dorosły i nie musisz mnie słuchać.Ja mam swoje zdanie, Ty swoje....ale nie kłóćmy się.........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...