Jump to content
Dogomania

Urodzinki naszych pociech


agacia

Recommended Posts

  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LOCZEK'][B][COLOR=darkgreen]Witajcie Kochani!Ja sie natomiast pochwale ,że moja Donka została ponownie dzisiaj mamą-narazie "udanej 5"[/COLOR][/B][/quote]
No to super, cieszę się bardzo i mocno trzymam kciuki za powodzenie całej akcji no i czekam na wieści kolejne!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LOCZEK']Hejka! Dona ma 6 dzieci-ładniutkie i tłuściutkie! Wszystko w porządku.Oby zdrowo rosły![/quote]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]no,no,no...to się mamusia postarała:klacz: :lol: oczywiście tatuś również:smokin: [/COLOR][/FONT]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]NIECH PIĘKNIE I ZDROWO ROSŃĄ!!![/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Moje gratulacje :multi:

My też mamy dziś małe święto nasz hasiu Dżimi jest u nas 2 lata kupiliśmy go dla córki na urodziny (ile było radości) to rasa o której zawsze marzyliśmy a swoje urodzinki obchodzi 14 grudnia :loveu: ma 2 lata 2 miesiące i 23 dni


Córeczko życzymy ci wszystkiego naj w dniu 10 urodzin- mama i tata

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=purple]GRATULACJE!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=plum]Dla Mam i ich ludzkich oraz psich dzieciaków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
:cunao: :BIG: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum][I]Moc uścisków i serdeczne "drapki" dla Azji ![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum][I]A ja w ferworze urodzinowych zabaw i z powodu jakiejś złej siły, która "zawariowała" mi dostęp na dogomanię dopiero dziś pochwalę się tą drogą naszym podwójnym świętem ...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum][I]Mojej córci stuknęła wczoraj 20-tka :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=plum][I]A dwa dni wcześniej, jej ulubienicy - Vanilce, mniej okrągła 8-mka :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#dda0dd][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

12 lutego Kasus skończył już 6 latek, wierzyć mi się nie chce, że ta wspaniała choć krnobrna istota jest ze mną już taki kawał czsu. To pies na dobre i złe, a Ci co go znają wiedzą o czym piszę. Kasus ma nowe wyzwanie wychowanie razem z Janosikiem małego Franka, tworzą fajną sforę w której alfą jest Franek(1rok) a one się dopasowują.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...