Jump to content
Dogomania

Jego Pan został zamordowany A Reksio wciąż czeka w schronisku na nowy dom.


orzemek75

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Reksiu, biedny psiaku.
Jeśli mogłabym coś zasugerować to dla dobra psychiki pieska umieszczenie go tymczasowo w hoteliku. Tam łatwiej takiego biedaka socjalizować. W przeciwnym wypadku, tak jak pisał Orzemek, pies będzie miał małą szansę na adopcję, bo wykazuje agresję...
Trzymam kciuki za psiaka i życzę powodzenia!

Ps. Orzemku - wyrazy szacunku i uznania, za to co zrobiłeś. Niewielu ludzi potrafi pochylić się nad losem braci mniejszych.

Link to comment
Share on other sites

Trochę mylimy różne sprawy. To że pies wykazuje agresję w schronisku ma się nijak do jego rzeczywistego poziomu agresji. Schronisko jest tak nienormalnym dla domowego psa środowiskiem że jego zachowanie w nim nie jest reprezentatywne dla danego psa.

Link to comment
Share on other sites

KWL - zgadzam się z Tobą całkowicie. Dlatego tak ważne jest wyciągnięcie tego biedaka ze schroniska. Mało osób zdecyduje się na adopcje psa, który wygląda na agresywnego :( choć w domowych warunkach mógłby okazać się prawdziwym pieszczochem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_cat']Wszyscy maja nadzieje.... a sama nadzieja nie pomoże niestety :( powinnismy poszukać osob ktore są tam na miejscu i mogą odwiedzać pieska, udzielać regularnych informacji i zdjec do ogloszeń. Co myslicie ?[/quote]
Masz zupełną rację... tylko jak te osoby znaleźć??
W tej chwili nawet jeśli się ktoś pieskiem zainteresuje to nie wiadomo gdzie go kierować :(
Mam tylko nadzieję, że to przez okres wakacyjny a nie przez to, że zapomniano o Reksiu :mad:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś chyba szukalam w spisie użytkowników z Tczewa, ale byla chyba tylko jedna osoba ktora bardzo dawno nie logowala sie na dogo. Wiele osob nie podaje skad są więc moze znajdzie sie jeszcze kilka. Trzebaby rozpoczac akcje oglaszania pieska na dogo, na innych portralach ogloszeniowych oraz mailowanie do uzytkownikow z zapytaniem czy nie znaja kogos kto jezdzi do schroniska w ktorym przebywa Reksiu. Niestety ja na to czasu nie mam bo pracuje i mam wczesniejsze zobowiazania wobec psa Drwala. Ale gdyby kilka osob sie podzielilo tymi obowiazkami.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...