Jump to content
Dogomania

Olek - Lublin - Tiger my love :)


rozi

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oluś śpi w jadalence, takim małym pokoiku za kuchnią. Tam weszłyśmy z Mamą po powrocie i widocznie uznał, że to jego boks. Czasem wychodzi i zwiedza mieszkanie, ale wraca.

Uwielbia spacery. W domu nie nabrudził, wszystko zrobił na trawniku od razu po wyjściu. Chce pędzić za moimi psami, ale nie puszczam go bez smyczy, boję się.

Rano warknął na mnie, ale zaraz sobie wszystko przypomniał. Jest grzeczny, mądry, spokojny. Jedyny problem, to kot, ale Olek musi się przyzwyczaić, po prostu musi, u nas nigdy nie było spięć między zwierzętami i tak ma pozostać. Uspokaja się, kiedy krzyknę.

Link to comment
Share on other sites

Ja znam Rozi osobiście i wiem że Olo będzie miał fantastyczny dom u niej. Jest w najlepszych rękach w jakie mógł trafić. Kasiu tak jak Ci powiedziałem jesteś wielka, masz ogromne serce dla zwierząt i oby to serce pomogło jeszcze nie jednej duszyczce!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to teraz wejdź na bazarek i kup coś. Są czasem piękne przedmioty.

Olo solidnie obszczekał Zośkę, to pierwsza akcja obrony Domu. Potem wpuścił (niechętnie) moje suki do SWOJEJ jadalenki. Kot zrezygnował, ale będę walczyć.

Link to comment
Share on other sites

Bawił się :multi:
Nagle rano po śniadanku zakręcił się za własnym ogonem, roześmiany. Natychmiadt rzuciłam mu piłeczkę (u nas wszędzie leżą zabawki), trącał ją nosem, chwytał i puszczał, potem wtulał się mordą w moje nogi. Już chyba odzyskuje wiarę, już nie boi się, co dalej z nim będzie. Na spacerze biegnie, podskakuje, szczeka na obcych.

Niestety nadal warczy na moje suki, zwłaszcza w porze karmienia, jest też zazdrosny, kiedy je głaszczę. Muszę ograniczać głaskanie JEGO, choć przychodzi mi to z trudem, ale boję się, żeby nie chciał mną zawładnąć, musi być sprawiedliwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roz2']Dostał klapa :-(
On naprawdę chce zamordować Hadżara...[/quote]
Tym nic nie załatwisz! Bicie psa to [B]NIE [/B]jest sposób!!! Spróbuj nauczyć go komendy ,,nie wolno", najpierw na drobnych rzeczach, typu nieruszanie smakołyka, a później przenieś to na ważniejsze sprawy - jak zabranianie psu zabijania kota.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Bylam niedawno w tym schronisku i jeden piesek szczególnie zapadł mi w pamięci,jest czarny,piękny,jak dla mnie to troche podobny do chau-chau.Ja nie umiem działać na Dogo,ale wiem , ze jak ktoś by Go wylansował na forum to domki by się o Niego zabijały ! Pan ze schroniska powiedział,że nie nadaje sie na obrońce bo b. łagodny (jak dla mnie to zaleta )jest śliczny,puchaty,chyba młody,ja nie mogę teraz wziąść psa a o tym nie moge zapomnieć !Pomózcie mu!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, ja poprosżę Tiger, która pomaga tam zwierzętom, żeby zrobiła parę zdjęć, i prześle Ci, jeśli podasz swój email. Wtedy będziesz mogła założyć na Forum wątek dla tego pieska, albo dawać ogłoszenia na innych stronach psich, czy na Allegro. Pomożesz mu sama. Podaj swój adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

Oluś bardzo chce być grzeczny, słucha się, jak zabraniam mu startować do kota, i teraz już go tylko straszy, pogonił dzisiaj raz, ale tak tylko pogonił i wrócił, już wie, że nie wolno.

A na spacerze dorwał jakąś kostkę, ale pozwolił sobie odebrać, na mnie nie warknął nigdy. Złoto, nie pies.

Link to comment
Share on other sites

[U][URL]http://img229.imageshack.us/my.php?image=636006bz5.jpg[/URL][/U][IMG]http://img408.imageshack.us/my.php?image=636006mx6.jpg[/IMG][IMG]http://img408.imageshack.us/my.php?image=636006mx6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...