Jump to content
Dogomania

szkolenie Kielce lub Ostrowiec Św.


kamila_kasta

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 4 years later...

Witam. Poszukuję dobrego trenera, szkoleniowca z Kielc dla 8 mc owczarka niemieckiego. Czytając ten wątek m.in. "Cyganka" może polecić kogoś, ktoś wyżej pisał jeszcze o kimś z okolic Kielc, kto szkoli albo szkolił owczarki dla Policji. Jeśli mógłbym prosić o namiary na pw. To będę wdzięczny. Próbowałem dodzwonić się do trenera ze związku kynologicznego, ale niestety ta Pani nie odbiera telefonów. Szkolenie podobno zaczyna się w kwietniu, ale to, że nie odbiera nie wiem czy świadczy o tym, że nie ma już miejsc, czy ma nowych "gdzieś". Jak ktoś ma takie podejście do ludzi olewając ich to ciekawe jakie ma podejście do psów. Ech. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Wolałbym gdzieś w Kielcach ewentualnie bliskich okolicach. Starachowice niby niedaleko, ale ok 30 do 60 min na dojazd trzeba poświęcić. Chciałbym jak najszybciej udać się ze swoim ON-kiem na szkolenie bo pomimo miłości jaką jest darzony w domu to trochę już wszyscy mają dość jego skakania po wszystkich i łapania zębami za ręce nogi tzw podgryzania i spacerów, gdzie to wygląda raczej tak, że to pies mnie wyprowadza, a nie ja jego :). Ciekawy jestem szkolenie wygląda np w idealnypies.pl?. Ktoś był, pytał, orientował się?. Bo w zasadzie to jest chyba jedyna "szkoła" jaką udało mi się znaleźć, po za oczywiście Panią Mirelą, która tel nie odbiera, gdzie Pani Trenerka bez problemu by się podjęła szkolenia, tylko, że szkolenie się już zaczęło, więc muszę poczekać jeszcze, ale nie znam w ogóle opinii na temat jej szkoleń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']tak jak pisalam, ja się orientowałam na temat szkolenia i w kielcach nie maja pojecia na temat szkolenia ON.
a o tej Pani mam od kilku hodowcow zle opinie.[/QUOTE]
IdealnyPies.pl?

Kurcze myślałem, że nie będzie problemu z takim szkoleniem w Kielcach... a Tu widzę, że kłopot jest, żeby iść z psem na szkolenie i do trenera, który naprawdę się na tym zna.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Witam, podepnę się pod wątek szkolenia ON w Kielcach. W lektury forum wynika, że jest ciężko znaleźć dobrego trenera. Może jednak znacie kogoś godnego polecenia dla 10 miesięcznej suczki. Może Ilona1990 albo BLast opiszecie jak rozwiązaliście sprawę szkolenia. Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...