Jump to content
Dogomania

14-letni SZNAUCER ŚREDNI już za TM :(


maciaszek

Recommended Posts

[quote name='AMIGA']Przyszły na moje konto
od [B]zolzunki[/B] z bazarku [B]- 30 zł[/B]

i od [B]berii [/B]na hotel Benia - [B]100 zł[/B]

ja deklaruję w tym miesiącu od siebie[B] - 50 zł[/B]

[B][COLOR=red]Mamy więc w sumie na hotel za sierpień - 338,50 zł[/COLOR][/B]


[B][COLOR=#ff0000]Wieeelkie dzięki Wszystkim fanom Bendżika[/COLOR][/B][/quote]


Doszły od [B]AniG 40 zł[/B]

z bazarku klamerkowego w najbliższych dniach dojdzie [B]22 zł[/B]

[B][SIZE=3][COLOR=blue]W sumie mamy na hotel za sierpień 400,50 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=black]Troszeczke więc nam jeszcze brakuje:-([/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']tego "a" sie obawialam...[/quote]

A we mnie się aż gotuje jak sobie pomyslę, że nas ten "chętny" na Benia tak zrobił w bambuko. Po dwóch dniach (dwutygodniowego) allegro dał opcję "kup teraz" no i oczywiście zamknął nam aukcję. Jak wiadomo nic z tego nie wyszło, a aukcję trzeba było robić od nowa.
A Benio nadal w boksie :shake::-(:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamika']myśle ze trzeba poprosic o miejsce w kundlu znowu ... do olejki go ustawić

on nie moze spędzić zimy w boksie :placz:[/quote]

[quote name='AMIGA']Oj trzeba, trzeba. Musimy się usmiechnąć do [B]weszki:p:p[/B]
[/quote]

Chyba rzeczywiście trzeba bo klapa jak znów będzie musiał przezimować w hotelu :shake: Tyle że ja nie wiem dlaczego do mnie się chcesz cioteczko uśmiechać bo ja nie mam żadnych że tak powiem chodów w Kundlu :roll: Jedyne co mogę to napisać do pani Magdy błagalnego maila.
Może do Dziennika też by nie zaszkodziło chłopaka wstawić.
Trzeba próbować wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

"Kundel" będzie dopiero od końca września. :placz::placz::placz: obiecuję, że go wezmę, mi żal Bendziego bardzo. gdy ostatnio byłam w hotelu regulować część długów był taki smutny :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

:shake:Kurcze, napisałam dłuuuuuuuuuuuuugiego posta i mi go wcięło!
Wiec robię druga próbę...

[B]Beria [/B]- wielke wielkie dzięki za pomoc Beniowi :-)

Bylam wczoraj u Benia po tygodniowym urlopie. Napalił się na żołądeczki, rwał do nich ze hej, ale jak tylko zobaczył smycz w moich rękach, to się schował do budki. Był już wprawdzie po spacerku, ale strasznie mi przykro, że ze mną nie chce wychodzić. Powarkiwał i pokazywał ząbki. Więc podeszłam go podstępem - wysłałam do niego chłopca, z którym on z reguły wychodzi. No i jemu dał się spokojnie "ubrać" i chcąc niechcąc potruptał ze mną na spacerek.
Zmartwiłam sie wczoraj wiadomością, że w tym tygodniu, kiedy ja byłam na urlopie, Beniowi zdarzyło się siusiac z krwią. Miał zrobione jakies badania i podany miał antybiotyk i teraz jest już ok. Nie zdążyłam wczoraj dokładnie wypytac co tam wyszło w tych badaniach, ale przy najbliższej okazji postaram się o wszystko wypytać. [B]Oj dziadziu, dziadziu - nie możesz spędzić zimy w hotelu!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziadeczek kudłaty :loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/8/9e3efcc2e9a6e75b.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/273/529cff7050d46049.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/356/c3daaef302a1a8b6.jpg[/IMG][/URL]
Tylko szyjka nie chce porosnąć:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/8/1366120b700ad41e.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...