Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

[quote name='weszka']Zdjęcia piękne jak zawsze. Widać niestety upływ czasu ale właśnie trzeba nauczyć się z tym żyć bo też może być fajnie i pięknie tyle że inaczej i nie tak jak kiedyś.[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Ależ cudne te ostatnie foty:crazyeye::loveu:[/QUOTE]

A dzięki;) zdjęcia stareeee...

Samba z tygodnia na tydzień coraz bardziej zachowuje się jak szczeniak:lol: Jest bardzo aktywna (jak na nią), schudła z 9,6 do 9, ciągle w dobrym humorze:) I bardzo dużo macha ogonem, potrafi tak stać i kiwać tym ogonkiem jak golden, nigdy tak nie robiła;)

[video=youtube;J_mYi4J4GT0]http://www.youtube.com/watch?v=J_mYi4J4GT0[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']No to tylko się cieszyć, oby jak najdłużej ! :)

Ile ona ma w kłębie? Bo pewnie przydałoby się jeszcze trochę zrzucić :p[/QUOTE]
Ostatni pomiar 35,5;)

[quote name='Endher']Super, że tak odżyła :) I pięknie słońce przyświeciło na tym filmiku, ostatnio to rzadki widok :)[/QUOTE]
Ciągle chce się bawić, dużo biega, skacze. Nic po niej nie widać,że w kościach coś nie styka

[quote name='Doginka']Ale jej włosy falują w biegu:lol: Oj mój staruszek Gordon też by z nią pobiegał - a raczej za nią, bo to wciąż "chart" na suki:roflt:[/QUOTE]
Ona nie lubi większości goniących ją psów - zawsze chowa się za mną, albo podskakuje w stylu "ratunku! weź mnie na rączki":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Masz rację, jej wetka to samo mówiła;) Jedzenia dostaje mniej o 1/6 , wydłużamy spacery...;)[/QUOTE]

A ona jest alergikiem?
Może warto się zastanowić na jakiś czas nad obesity? Ona nie poczuje się oszukana, bo brzuszek będzie wypełniony ;)
Tak czy inaczej powodzenia, odchudzanie psa to wcale nie taka prosta sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A ona jest alergikiem?
Może warto się zastanowić na jakiś czas nad obesity? Ona nie poczuje się oszukana, bo brzuszek będzie wypełniony ;)
Tak czy inaczej powodzenia, odchudzanie psa to wcale nie taka prosta sprawa.[/QUOTE]
Z trudem dobrałem jej karmę, którą może zjeść bez reakcji alergicznej. Weterynarz polecił minimalnie zmniejszyć dzienną porcję, nie widzę, żeby czuła się oszukana;) ale ona jest wiecznie głodna, może tego nie widać;) Spróbuję zmienić karmę... Chyba, że zacznę gotować:lol:

Edited by LeCoyotte
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Z trudem dobrałem jej karmę, którą może zjeść bez reakcji alergicznej. Weterynarz polecił minimalnie zmniejszyć dzienną porcję, nie widzę, żeby czuła się oszukana;) ale ona jest wiecznie głodna, może tego nie widać;) Spróbuję zmienić karmę... Chyba, że zacznę gotować:lol:[/QUOTE]

Na gotowanym jeszcze trudniej odchudzić.
Nie zmieniaj, jak tak ciężko z tą alergią, tak jak wet mówił - zmniejsz jej dawkę dzienną :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

[quote name='anetta']Na filmie ma tyle tego kłaka że w ogóle nie wygląda na sznaucera hahahahah :D
Samba jest chyba najbardziej okłaczonym sznaucerem jakiego widziałam. Jej broda zawsze mi imponowała.

Dużo zdrówka dla niej życzę! Zwyrodnienia nie są miłe...:([/QUOTE]

Samba dziękuje;) Tydzień temu 9 lat skończyła. Ani trochę nie widać tego po niej:lol:

Link to comment
Share on other sites

Życzę jeszcze wielu lat w zdrowiu i dobrej formie!
Filmik super! Ale nie powiedziałabym chyba że to sznaucer gdybym nie wiedziała, to przez ten pięknie falujący włos.
Mnie udało się na RC Obesity odchudzić Dirki w sposób kompletnie bezproblemowy i to po zjedzeniu 1 worka. Póki co trzyma wagę już na zwykłej karmie.

Link to comment
Share on other sites

Ona ma cienkie te włosy i gdyby nie długość, miałaby chude łapki;) Raz ja tak zapuściłem jak na filmiku, ale już ją utrzymuję w krótszej szacie:lol: dużo codziennego czesania było..


Zapraszam na bazarek portretowy, tym razem szkice [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251444[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...