Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ariss']Kojot jaka jakość:mdleje:wkońcu Ci coś wyszło:roflt::diabloti:
[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

wow! ja kiedyś nieźle spękałam jak lis zaczął biec w moim kierunku, a ja byłam z Luną i slepym Bolkiem na łąkach, zero smyczy, zero jakiegokolwiek drzewa w zasięgu :mdleje: ale zaczęłam machać rękami, krzyczeć i się lisek wystraszył - ale jakiś dziwny był, zdrowo to on nie wyglądał :shake:

Link to comment
Share on other sites

ooo bojowniczek :loveu::loveu: też mam , czerwonego,ale bez śladu zieleni :loveu:

a na co był chory ?? ich płetwy są podatne na pleśniawkę :roll:

czym wabiłeś lisa ? szkło + styropian ??? marzy mi się lisa ufocić i w przyszłe lato będę walczyc :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]waszko[/B], pewnie jakis chory był:( Wiesz co się z nim stało?

[B]Justa[/B], rypka przeżyła czy się rypła?:diabloti:

[B]eria[/B], tak, styropian i szkło:evil_lol: W tym albo przyszłym tygodniu zapoluję (oczywiście aparatem;)) na liska. Z zasiadki, bo wabiąc piskiem myszy trzeba by go widzieć żeby wabić tylko jak się rusza. Mi się marzy wilka ufocić.. Ale najpierw lisek:loveu: A bojownik nie wiem na co był chory, miał takie odstające łuski po bokach i pływał brzuchem w bok;) Wyglądało to jak jakieś wzdęcie:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte'][B]waszko[/B], pewnie jakis chory był:( Wiesz co się z nim stało?
[/quote]

nie wiem niestety - ja wtedy odetchnęłam z ulgą jak zanichał biegu w naszą stronę bo nie miałam pomysłu na ewentualną obronę psów jakby miał np wściekliznę :shake: potem dzwoniłam po kołach łowieckich i nadleśnictwo w okolicy, ale nikt się specjalnie nie zainteresował - zresztą trudno by było go namierzyć bo w las poszedł


nie wiedziałam że styropian i szkło to sposób na wabienie lisa :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']nie zdechniee toto w takim małym opakowaniu? wrzucasz mu jakieś tabletki z tlenem czy coś? :razz: bo w sumie to mam coś takiego ala' twoje akwarium... :diabloti:

już przeczytałam, że nie trzeba... ale piszą, że na jednego dwa litry wody...[/quote]

nie, nie trzeba;) Takie są bojowniki małowymagające.

[quote name='malawaszka']potem dzwoniłam po kołach łowieckich i nadleśnictwo w okolicy, ale nikt się specjalnie nie zainteresował - zresztą trudno by było go namierzyć bo w las poszedł [/quote]

no niestety tacy są mysliwi, że ich mało to obchodzi:shake: 95% to zwykli kłusownicy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Zdjęcie ''rypki" ładne ;)

[COLOR="Red"]dzieki;)[/COLOR]

BTW: [URL="http://big.photos.nasza-klasa.pl/535427/1/other/std/88ee76c963.jpeg"]TO[/URL] chyba nie Ty, co? :eviltong:

Pozdrawiam![/QUOTE]

haha nie, nie wiem kto to:evil_lol: skąd to wziełaś? Ten link z NK był do znalezionego sznupka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']znalazłam dziurę!:cool1:
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad/PICT7473x640.jpg[/url][/QUOTE]

dziura jak dziura ale co za imponujący ogon :loveu:

[quote name='LeCoyotte'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad/PICT7239x640.jpg[/url][/QUOTE]
Uwielbiam tego typy B&W :loveu: U Justy widziałam podobne :D Czyżby któreś z Was było natchnieniem dla drugiego? :) Tak trzymać :multi:

Buziaczki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[B]Pasavera[/B] imponująca chorągiew raczej, bo to sznaucerzego ogona nie przypomina:evil_lol:

[B]Bognik[/B] nk ni ma, tzn. była ale się zmyła:diabloti:

[B]Szpila[/B] fot ni ma niestety, tzn są ale takie beznadziejne że szkoda przegrywać z aparatu;) nie warto po prostu. A to jest przecież galeria na poziomie:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...