Jump to content
Dogomania

Westie + sport.


Inkaa

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Enchantress* fajny temat mysle ,ze niebawem bedzie co ogladac ..cioteczki wklejajcie fotki :multi:ja niestety narazie moge poogladac bo Franio jeszcze zbyt maly do takich wyczynow choc juz pomalutku sie rozkreca -wszystko przed nami mam nadzieje :evil_lol:

[img']http://download.klimacik.pl/e-gify.com/1323.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

A nasze zdjęcia wszystkie w Bzikowej galerii :placz:
Jak wiecie - my agility w Cavano a domowo - posłuszeństwo (próbujemy nieśmiało jakieś elementy obedience dla zabawy i poprawy kontaktu), elementy dd, i takie tam różne klikerowe bzdety ;) Ja bardzo ubolewam , ze w Waszych miastach w większości nie ma agility - przydałoby się więcej białasów w tym świetnym sporcie, i byłby super hiper westie agility team jak znalazł ! :loveu:
A frisbee chyba nie jest pasją mojego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Np z rurek PCV ;)
A w ogóle szerzej o własnoręcznym robieniu przeszkód jest w dziale agility na dgm. Sama nie robiłam żadnych więc za dużo powiedzieć nie mogę...

I tu jest super temat: [URL]http://www.agility.fora.pl/przeszkody,5/prosty-poradnik-jak-zrobic-przeszkody-przepisy-i-fotki,1002.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ojj z tunelami to nie tak łatwo - sama bezpiecznego tunelu raczej nie skonstruujesz :roll:
Można kupić w necie (karusek chyba?) takie z trixie ale trochę pieniądza trza wyłożyć :razz: Ew. w Ikei, takie dziecięce, tylko, ze one są dość krótkie i niestabilne więc trzeba je dodatkowo czymś umocnić.
Łiii, a jutro wreszcie, po 3-tygodniowej przerwie wreszcie trening :loveu:
Ciekawe co na to mój pies.
Nie wiem czy u Was też tak potwornie wieje? Już się boję - wszystko będzie nam latać...:roll:

Link to comment
Share on other sites

My na wiosnę kupujemy frisbee [B]Competition Standard.[/B] Narazie mamy prowizoryczne frisbee z trixie.

Teraz najwięcej ćwiczymy posłuszeństwa. W takie wichury kiedy trzeba siedzieć w domu najlepiej sprawdza sie kliker i smakołyki. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ojj z tunelami to nie tak łatwo - sama bezpiecznego tunelu raczej nie skonstruujesz :roll:
Można kupić w necie (karusek chyba?) takie z trixie ale trochę pieniądza trza wyłożyć :razz: [/quote]

tak sa na karusku:cool3:
Mały (dlugosc 2 mety, srednica 40 cm) - 110zł
Duży ( dlugosc 5 metrow, srednica 60 cm) - 389zł :shake:

Czy ten mały nie jest zbyt krótki? 2 metry to wydaje mi sie malo:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waxy']To może w jakimś zabawkowym, dla dzieci.
[URL="http://www.allegro.pl/item303666907_tunel_sprawnosciowy_stonoga_na_prezent_nowosc_.html"]Tunel na allegro :roflt:[/URL] Nic innego nie znalazłam. Ale i tak to jest za krótkie..[/quote]

Cioteczko jestes niesamowita.:sweetCyb:oooooooo tak z takim tunelem zrobicie furrore :eviltong:

nie znam sie niestety ale 2 m to troszje malo chyba:roll:

dziewczyny takie ceny chyba sa wszedzie :( [URL]http://www.kacikpupila.pl/sklep/product_info.php?products_id=918&manufacturers_id=19[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Można połączyć, ale te dla dzieci są chyba często proste i niezginalne.. Więc trudno zrobić zakręcony tunel, na którym mi by zależało.
Trening mieliśmy genialny dziś:) Białasowi się biegać bardzo chciało po 3-tygodniowej przerwie:biggrina: Tylko z uporem maniaka uciekał na kładkę - uwielbia tę przeszkodę :)

Link to comment
Share on other sites

Bezik z uporem na kładkę, a Deo z uporem do tunelu...:evil_lol:
Biały się bardzo nakręcił na agility :p pamiętam jak zaczęliśmy mieć razem treningi jak trzeba było mu pomagać na palisadzie...ale to już przeszłość...
a może pewnego dnia Bezik odkryje w sobie coś z bordera i nakręci się na frisbee ;)

Link to comment
Share on other sites

My zaczęliśmy jak Bzik miał 3 lata.

Ohoho, kogo ja tu widzę :lol!: Nie wiedziałam, Ola, że jesteście na dgm!
Widzisz, każdy pies ma swoje priorytety jak widać ;). Nie przypominaj mi naszych początków bo to była porażka nad porażkami. :roll:

Wątpię, żeby Bzik nagle odkrył w sobie alter ego - bordera :evil_lol: Raczej jakiegoś poważnego psa myśliwskiego...:hmmmm: sądząc po tym, że oprócz na kładkę to uciekał jeszcze dzisiaj do sarenek w celu upolowania ich... :roll: Matoooołek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...