Jump to content
Dogomania

Wikusiowe serduszko przepełniła radość. WIKI MA DOM!


Arlene

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A ja już odpisałam :) Mam nadzieję, że "coś" z tego będzie.

A przy okazji - dzwoniłam przed chwilą do schroniska i oto, czego nowego dowiedziałam się o Wiczce...
Sunia ma obecnie około siedmiu lat. Niestety nie nadaje się do mieszkania w bloku. Nie może chodzić po schodach, ze względu na jej kręgosłup.

Mam wrażenie, że to trochę utrudni wyadoptowanie małej... Ale bądźmy dobrej myśli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlene']A ja już odpisałam :) Mam nadzieję, że "coś" z tego będzie.

A przy okazji - dzwoniłam przed chwilą do schroniska i oto, czego nowego dowiedziałam się o Wiczce...
Sunia ma obecnie około siedmiu lat. Niestety nie nadaje się do mieszkania w bloku. Nie może chodzić po schodach, ze względu na jej kręgosłup.

Mam wrażenie, że to trochę utrudni wyadoptowanie małej... Ale bądźmy dobrej myśli.[/quote]

Modle sie zeby sie udalo... mimo wszystko.

Prosze, daj znac jesli cos bedziesz wiedziec... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści, lecz niestety nie najlepsze.
Wikusia musi jeszcze trochę poczekać na swój wymarzony domek. Pan, który zainteresowany był naszą bohaterką, na dzień dzisiejszy mieszka w bloku. To jednak ma się zmienić, a jeśli tak się stanie, będę miała o tym informację. Wielka szkoda, że to jeszcze nie czas na Wiki - myślę, że ów Pan jest nią istotnie oczarowany, jeśli mogę tak napisać.

Wikuniu, jeszcze trochę cierpliwości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Arlene']Mam wieści, lecz niestety nie najlepsze.
Wikusia musi jeszcze trochę poczekać na swój wymarzony domek. Pan, który zainteresowany był naszą bohaterką, na dzień dzisiejszy mieszka w bloku. To jednak ma się zmienić, a jeśli tak się stanie, będę miała o tym informację. Wielka szkoda, że to jeszcze nie czas na Wiki - myślę, że ów Pan jest nią istotnie oczarowany, jeśli mogę tak napisać.

Wikuniu, jeszcze trochę cierpliwości...[/quote]

Pisal kiedy to ma sie zmienic?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[COLOR=green]Przez mój wiecznie psujący się komputer jeszcze ja się nie cieszyłam na forum z nowego domku Wiki.[/COLOR]
[SIZE=5][COLOR=green][B]HURA!!! :multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

Jeżeli chodzi o fotki to muszę porozmawiać z Panią Irenką na ten temat. :loveu:

[B][COLOR=red]W każdym razie wiem, że Wiki miewa się świetnie. Swego czasu niemłode już kosteczki i to na dodatek po wypadku dokuczły czasem psinie w schronisku. Naszczęście teraz zima nie jest dla niej straszna, wygrzewa się w ciepełku. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Niestety kiedyś jakiś mężczyzna musiał ją bardzo skrzywdzić, bo ujada na wszystkich mężczyzn na męża pani Irenki również. Całe szczęście, że sunia może liczyć na wyrozumiałość w nowym domu. :loveu:[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Pani Irenko już to mówiłam, ale UWIELBIAM PANIĄ.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Niejedno schronisko może nam zazdrościć takich pracowników.[/COLOR]:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...