Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

Witajcie! :)

Czy znaleźliby się poznańscy dogomaniacy, którzy chcieliby wziąć udział w pracy naukowo-badawczej? ;)
Praca dotyczy hierarchii dominacji występującej wśród psów, jednak równolegle zamierzam przyjrzeć się również systemowi komunikacji wśród psów :)
Sprawa jest o tyle ciekawa, że do tej pory nikt tego (ani hierarchii dominacji, ani komunikacji) w sposób naukowy i merytorycznie wartościowy nie przedstawił :)

Konkretnie chodziłoby o spotkania - wspólne spacery, w których udział brałaby grupa psów (przyjmijmy początkowo, że minimum 5), podczas których psy mogłyby swobodnie biegać, natomiast ja mógłbym im się wtedy bez przeszkód przyglądać :)

Byliby chętni do wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu? ;)

Pozdrawiam
Saint.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeżeli nie ma rozgraniczenia na wiek itp. to my piszemy, prosimy o podawanie terminów jakby co to się określimy, bo ja jestem pracującą studentką zaoczną więc czasu wolnego zbyt dużo nie mam... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za odzew! :)

Póki co robię 'rozeznanie' w grupach badawczych i zbieram wstępne informacje o chętnych do wspólnych spotkań :)
Na tym etapie potrzebowałbym jeszcze tylko informacje o tym, jakie psy posiadacie, gdyż muszę takowe informacje umieścić we wstępnym planie i ogólnym zarysie badań ;)

Paulina - oczywiście shar-pei również może brać udział, czemu nie? :evil_lol:

A z Artefaktowiczami to dobry pomysł :evil_lol: Ewka z Hakerem już jest chętna, ale napiszę też na wątku Artefaktu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Słyszeliście o "Kejtrowym Festynie" 23. maja na Łęgach Dębińskich w parku Jana Pawła II od 10-18.
W Esce o tym mówili, w necie nigdzie nie mogę znaleźć więcej info na ten temat.
Ktoś się wybiera ?

Link to comment
Share on other sites

No własnie jestem ciekawa jak to jest z tym "darmowych" chipowaniem, bo nawet nie wiadomo do kogo się zwrócić z takim pytaniem. Bo darmowe ale dla kogo ? Dla wszystkich ? Czy tylko dla osób zameldowanych w Poznaniu ? Dla wszystkich psów jednego właściciela ? Nawet nie wiadomo kto jest organizatorem żeby zadzwonić.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...