Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Hala']Widzę, że poznaniacy zamilkli.... WSidać na spacerki nie chodzą. :mad: [/quote]

Jak nie :D ale przecież na spacerek nie będę jeździła 50 km :evil_lol: codziennie
Może w poniedziałek przed świętami będziemy w Poznaniu po prezent dla brata z Kelly więc jakby ktoś chętny to dajcie znać ;)

Co do smyczy itp yo może znajdę z dwie obroże małe i smycz łańcuchowa bo ich nie używam ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Co do smyczy itp yo może znajdę z dwie obroże małe i smycz łańcuchowa bo ich nie używam ;-)
[/QUOTE]

Poszłabym na spacer z wami, aczkolwiek jeden z moich psów nie jest zbyt wielkim społecznikiem, a drugi póki co jest jeszcze zbyt malutki;) Natomiast jeśli chcielibyscie przekazać coś na schronisko, to może udałoby się to wszystko zebrać u jednej osoby, od której ewentualnie mogłabym to odebrać?;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Cortina']belgomaniacy spotykają się co niedziele w Rogalinie nad Wartą [URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=2509"]FORUM OWCZARKA BELGIJSKIEGO :: Zobacz temat - Zloty w Poznaniu i okolicach[/URL][/quote]


wszystko pięknie ale gdzie jest Rogalin i czy jest na tyle blisko żeby z dębca dojść tam pieszo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']no to czekam na znak, bo moje małe szare wiecznie nie wybiegane szuka kompana :evil_lol:[/quote]

zastanawiam się czy jakoś w przeciągu tygodnia się z futrzakiem nie wybrać :eviltong: jeśli pogoda nie będzie zbyt deszczowa bo po lekcje trzeba się pojawić :cool3:

A gdzie głównie chodzisz z piesem??

Moje też wiecznie wylatać się nie może więc looz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']zastanawiam się czy jakoś w przeciągu tygodnia się z futrzakiem nie wybrać :eviltong: jeśli pogoda nie będzie zbyt deszczowa bo po lekcje trzeba się pojawić :cool3:

A gdzie głównie chodzisz z piesem??

Moje też wiecznie wylatać się nie może więc looz :evil_lol:[/quote]

kojarzysz stary cmentarz przy torach i za nim takie duże pole ? właśnie tam zazwyczaj biegamy :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dawno nie było żadnego wspólnego spacerku,
pomysł wyszedł z Berneńskiego forum ale zamieszczam info też tutaj bo im więcej psiaków i ludków tym lepiej.
Tak sobie myślę, że we [B]wtorek 17.03 godzina 17:30[/B] można by się było spotkać z psiakami nad [B]Strzeszynkiem[/B] :-D

Ja będę na 100% wszystkich chętnych zapraszam z Pandusią bardzo serdecznie !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Serdecznie zapraszamy wszystkie buldożki i inne pieski na spotkanie 25 kwietnia na poznańskiej Cytadeli o godzinie 11. Przewidziane zakończenie około godziny 14. Prosimy wziąć smakołyki i wodę dla psiaka, a także obowiązkowo dobry humor.

P.S. Jeśli ktoś dysponuje aparatem- to również może wziąć (wręcz musi) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...