Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Jureja']Czy jest ktoś chętny na spacer w tym tygodniu, w Lasku Marcelińskim?
A może spacer połączony ze szkoleniem?[/QUOTE]

[B]Jureja[/B] - tylko nie bić:cool3:!, bo u nas to naprawdę MA znaczenie!
Masz psa czy sukę?

Z wielką chęcią poznamy spacerowiczów 'Marcelińskich' z sukami, które 'zniosą' niepewność mojego DONa na początku ;):D
Niestety po przeżyciu kilkukrotnych ataków:-(, Jago 'wita się' średnio przyjaźnie...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Sweetaśna']Oj tam rodzice to raczej puszczą ale wiekszosc zalezy od pogody bo jak bedzie strasznie zimno i padac to nie wybiore sie do poznania:evil_lol:
ale po tych słowach to juz sie ciebie boje:diabloti:[/quote]

Nie ma czego... Basi, Martynie i Gordonowej nic nie zrobiłam :eviltong::eviltong::eviltong:
No jak będzie padać to my też się raczej nie pojawimy to chyba wiadome :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

heh no dobra juz sie nie boje:evil_lol:

no nie wiem myslałam ze chciałas w deszczu pospacerowac na malcie:evil_lol:
hehe:)

ja ci najwyzej w piątek po południu dam jeszcze znac czy moge albo w czwartek:)
moze ktos jeszcze by poszedł jak bede mogła:evil_lol: fajniej by bylo w wiekszej grupie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']heh no dobra juz sie nie boje:evil_lol:

no nie wiem myslałam ze chciałas w deszczu pospacerowac na malcie:evil_lol:
hehe:)

ja ci najwyzej w piątek po południu dam jeszcze znac czy moge albo w czwartek:)
moze ktos jeszcze by poszedł jak bede mogła:evil_lol: fajniej by bylo w wiekszej grupie:)[/quote]

Do malty z warty kawałek jest... A nie wiem jak potwór na tramwaje zareaguje :P Mi nie przeszkadza większa grupa... Fajniej by było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Do malty z warty kawałek jest... A nie wiem jak potwór na tramwaje zareaguje :P Mi nie przeszkadza większa grupa... Fajniej by było :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Miałam napisac warcie ale mi sie pomieszało:eviltong: a ja chciałam zedytowac post to sie dogo zacieło:angryy:
no cóż..
nie wiem jeszcze czy bede mogła dam ci znac jutro juz na 100%
a w wiekszej grupie to i ja lubie ale czy ktos bedzie mógł:eviltong: nawet ja nie wiem czy moge:eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']My będziemy w sobotę w Poznaniu przez prawie cały dzień najprawdopodobniej nad wartą... Jakby chciał się ktoś spotkać to my chętnie :D[/quote]


Ja będe napewno nad Wartą ok 15 godziny w sobotę jak codzień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']Miałam napisac warcie ale mi sie pomieszało:eviltong: a ja chciałam zedytowac post to sie dogo zacieło:angryy:
no cóż..
nie wiem jeszcze czy bede mogła dam ci znac jutro juz na 100%
a w wiekszej grupie to i ja lubie ale czy ktos bedzie mógł:eviltong: nawet ja nie wiem czy moge:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote]

Nie ma sprawy :evil_lol:

[quote name='Bajon']Ja będe napewno nad Wartą ok 15 godziny w sobotę jak codzień ;)[/quote]

Będziemy Was wypatrywać :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia10128']Cześć może w któryś weekend tez wybiore się na taki spacerek:) W kiekrzu mam jeziorko pole więc do Miasta nie mam po co jeździć :) Mam nadzieje ze poznam kogoś z forum bo jestem tu nowa :) Do zobaczenia ;)[/quote]

hej:)
ja na spacerki jestem chętna(choc nie zawsze moge:diabloti:) ale bardziej na wiosna bo zimno teraz:eviltong:
W kiekrzu byłam na wycieczce klasowej chyba:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna'] ale bardziej na wiosna bo zimno teraz:eviltong:
[/quote]
zimno nie zimno na spacery trzeba chodzić... chyba? :niewiem:

Ja teraz weekendy jestem na miejscu i - jeśli tylko moje potffory nie są dla kogoś potfforne zbytnio ;-) - chętnie na wspólny spacerek się piszę!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witajcie Dogomaniacy :)
Przepraszam za off'a, ale nie bardzo wiem gdzie napisać swój drobny apel tak, aby dotarł do jak największej liczby poznaniaków;)
Jak powszechnie wiadomo idzie zimna - temperatury na dworze coraz niższe, a schroniskowe zwierzaki, których los niestety nigdy nie oszczędzał, cierpią jeszcze bardziej.. pozbawione ciepła ludzkiego serca i własnego miejsca na ziemi.. w dziurawych budach i kiepsko osłoniętych boksach.. :-( Jeśli ktoś z Was mógłby w jakiś sposób pomóc.. miałby jakieś stare koce, ręczniki zabierające mu miejsce w szafie - bardzo chętnie przekaże je do schroniska w Swarzędzu pod Poznaniem..
To samo tyczy się jakiś starych smyczy, obroży, misek.. no i oczywiście jedzenia, ale o tym wspominać chyba już nie muszę..
Wszystkich Poznaniaków z ogromnym sercem proszę o kontakt na PM;)


[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-swarzedzu-k-poznania-my-tez-chcemy-do-domu-zdj-str-1-3-a-113642/index6.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...