Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

Oo! Jakieś spotkanka się szykują? :cool3: Tak sobie przeglądam i stwierdzam że w Poznaniu śliczne psie mordki są :razz: owczarki, husky, no oczywiście wyżełki :cool3:, i innych wiele wiele więcej słodkich ryjków :cool1:
Mhm... a ja mam takie pytanko, czy ktoś jest z PIĄTKOWA?:oops: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Naikari']
Mhm... a ja mam takie pytanko, czy ktoś jest z PIĄTKOWA?:oops: :diabloti:[/quote]

Z piątkowa niekoniecznie.. My jesteśmy z winograd, ale często wsiadamy w tramwaj i migrujemy do moraskowych lasów..;):eviltong:
jakby jakiś Dogomaniacki spacer to bardzo chętnie, tylko uprzedzam, że moje psie szczęscie bywa zaborcze w stosunku do psów tej samej płci:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Katarama']Ale fajnie :) A ja bym tak chciała aby w Szczecinie też ktoś wpadł na pomysł spacerku wspólnego :( Póki co brak chętnych :([/quote]

Ja może niedługo będę w Gryfinie(k.Szczecina) więc może wpadne na jakiś spacerek ;)

[quote name='frruzia']a może jest ktoś chętny na wypady po puszczy zielonce? - to okolice Koziegłów, Czerwonaka, Kicina, dużo tu różnych fajnych ścieżek[/quote]
Ja narazie odpadam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja może niedługo będę w Gryfinie(k.Szczecina) więc może wpadne na jakiś spacerek ;)

[/QUOTE]

W takim razie ja czekam na info :) Jak coś odezwij się do mnie na gg to się dokładnie dogadamy :) Ja mieszkam na dzielnicy, z której mam bliżej do Gryfina niż centrum Szczecina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zorlis']A można jakoś wygodnie busem z Poznania do puszczy dojechać?[/QUOTE]

Co do Poznania to nie wiem, ale dla Mojego Psiaka wszędzie jest wygodnie :) Autobusy i tramwaje to juch chleb powszedni, Wczoraj na spontanie wsiedliśmy w pociąg i ze Szczecina wybraliśmy sie na nocny spacer po Kołobrzegu i plaży, rano wróciliśmy do domu :)

Link to comment
Share on other sites

start może być z Koziegłów - tu jeżdżą dwa miejskie autobusy: 70 ze środki i 72 a alei solidarności stąd do puszczy to jakieś 20 min. przez łąki, ja myślałam o jakiś takim "grubszym" spacerku na pół dnia w jakąś niedzielę

Link to comment
Share on other sites

Hm, jeśli chodzi o zwierzynę, to Aris przedwczoraj pokazał, jaki z niego myśliwy, "zaprzyjaźniając" się z nornicą (okazała się bardziej odważna od niego) ;)
Za sarną ze dwa razy pogonił, jak za ptakiem, wracając dosłownie po momencie... To bardzo posłuszny pies, ścieżek się trzyma, w las raczej nie wchodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

jutro, w niedzielę pasuje ci? ja mam cały dzień wolny więc się dostosuję, najlepiej chyba 70 z ronda śródka, muszisz wysiąść na przystanku Koziegłowy Poznańska, miejsca do chodzenia jest dużo, możemy iść tam gdzie będzie można psy puścić luzem
może jeszcze ktoś chętny?

Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od biglomaniaków z Poznania .
Nie wiem gdzie się spotykacie , ale na naszym szlaku w Radojewie Urząd Miasta postawił znak - Z psem do lasu tylko na smyczy.
Choć my i tak tam nie chodzimy pewnie znowu jakiś życzliwy , bo poruszamy się tylko drogami i psy są na ogrodzonej polanie .
Szkoda że nie przeszkadzają im kłady i motory terenowe .:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...