Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cytadela :-)

Jeśli przyjdziesz w niedzielę koło 13.00 na cytadelę, spotkasz w okolicy rzeźby Abakanowicz wiele ganiających psiaków. Większość to labki i goldeny, ale są też i inne. Jest tam właściwie cały przegląd psich ras. W ciepłe dni liczba biegajcych razem psiaków przekraczała 40. Postronni ludzie przystawali i pytali, czy to jakiś zlot.

To do zobaczenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki za pomysł. Bylismy tam juz dwie niedzielę pod rząd, ach jednym słowem super. Saba szczęśliwa, choć dziś wróciła tak umorósana, że od razu wskoczyła pod prysznic. Za to tak się wybiegała, że teraz sobie tylko słodko podchrapuje.

A moze wiecie gdzie najlepiej mozna sobie z pieskiem popływać, tzn. dokładniej gdzie psiak może sobie popływać?

Link to comment
Share on other sites

Mnie wprawdzie nie było, ale mój pies był. Może byś się ujawniła ? :)

Niestety o pływaniu mogę powiedzieć tylko tyle, że na pewno nie w Warcie. Ludzie kąpią swoje pieski w poznańskich i podpoznańskich jeziorach np. w Rusałce i w Strzeszynku, z tym, że tam gdzie jest dojście do wody, ale nie ma plaży.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdarza nam się bywać "na labkach", tzn. w niedzielę o 13.00 koło rzeźby Abakanowicz. Muszę przyznać, że mój roczny pies ostatnio chwycił wiatr w żagle i lata za suczkami. Z tego powodu ostatnio rzadziej bywam na "Cycadeli", bo nie chce mi się z nim użerać. No a tam przy pięknej pogodzie liczba psów dochodzi do 50. I zawsze trafi się jakaś labkowa z początkiem albo z końcem cieczki. A mój to jeszcze nie odróżnia :wink:

A w piątek to o której?

Link to comment
Share on other sites

piatek obojetnie, calutki mamy wolny

2 niedziele temu , jak wyszlo sloneczko na cytadeli bylo tylu ludzi z dziecmi, sankami, pieskami milymi i mniej milymi....

ze caly prawie spacer szlismy na smyczy:(

co do labow o 13 to, to wszytsko dziwne jest, bo sama wiecej niz 2 jednoczesnie nie widzialam, za to kraza o tych spotkaniach rozne plotki- o 12 w niedziele, 0 13 w sobote itd:), laby raz sa haskimi innym razem ONami;)

nam tam rasa obojetna, oby piesek lubil sie bawic i tolerowal dziwne gardlowe odglosy, ktore PePe ostatnio z siebie wydaje- zdaza mu sie zadko- ni to warkniecie ni pisniecie zachecajace do zabawy

m@gd@ zielona gora nie tak daleko:) ZAPRASZAMY:)

czekamy na propozycje

kasia i PePuch

Link to comment
Share on other sites

Labki są o 13,00 w niedziele, ale spotyka się tam wiele innych psów. Nasza grupa często spotyka się ok 12,00, robimy spacerek a potem dołączamy do labków na 13,00. A z tego co wiem, to haszczaki sa w sobotę, ale niw wiem o której godzinie.

Link to comment
Share on other sites

My spotykamy się na łące pod dzwonem, ale dogadujemy konkretną godzinę zawsze na ostatnią chwilę. Najlepiej odezwij się do mnie na priv albo podaj nr tel. to wymienimy bardziej szczególowe informacje.

[email protected]

Gdybyś chciała nas szukać na własną rękę to wypatruj grupy w której najczęściej są: beagle, owczarek belgijski, border collie, posokowiec bawarski, labek i mój afgan. Grupa czasami jest większa o jakiegoś psa, a czasami mniejsza, ale często jest prawie taki skład.

Sobota i niedziela zapowiadają się deszczowo, więc nie wiem, jak to będzie w tym tygodniu, ale serdecznie zapraszamy do naszej kompanii.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...