Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Normalnie jest tak, że wejśc mozna od 8 rano, a oceny zaczynają się od 10,00. Myslę, że tym razem będzie tak samo.

Faktycznie jeżeli Wam odpowiada możemy to zrobić w niedzielę. Możemy się spotkać przy labkach, a potem pójść. Nie ukrywam, że moje się nudzą w jednym miejscu, a opanowanie 2 chrtów przy takiej ilości psów też do najłatwiejszych nie należy :)

Ja być może będę i w sobote i w niedzielę :)

Baskaaa... :)

Wiem o którym miejscu na Wildzie mówsz. Mam tam dosyć blsko, ale to nie jest dla nas bezpieczne miejsce :( Ja tam nie chodzę.

A wystawa jest jednodniowa. Ja będę przy chartach - przy róznych chartach :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, to zróbmy tak:

Ci co mogą i nie wyjeżdżają w święta - spotkajmy się w niedzielę, razem z labkami (i tak ich nie będzie dużo, bo korki, święta i w ogóle), czyli o 13.

A takie większe spotkanie zróbmy w sobotę przed wystawą, o 14. I wtedy już spokojnie wszyscy dotra. (I módlcie się o pogodę...)

Może być?

Link to comment
Share on other sites

Wstępnie mi pasi, tylko powiedzcie jeszcze gdzie na tej cytadeli...? Sorry za pytanie, ale w moim "dłuuugim" życiu na cytadeli byłam może ze dwa razy... :oops: I tak wogóle to czym tam można dojechać, bo ja niestety jestem zdana tylko na komunikację miejską... :(

Link to comment
Share on other sites

Dobra, Rotti

to ja będę w niedzielę o 13, razem z labkami. (jeśli ktoś nie zna Cytadeli, to będziemy na tej łące przy rzeźbach Abakanowicz - spytajcie kogoś ze spacerowiczów). Spotkamy się tam?

Linka

dasz rade w niedzielę? Fajnie by było. A dojechać możesz autobusami: 90, 74, 51, 67, 60, 83 (chyba jeszcze jakies tam jeżdżą, ale nie pamietam), albo tramwajami: 3, 4, 10. A skad bedziesz jechała?

Basiu D

a może się umowimy i pojedziemy razem? Będzie weselej!

Link to comment
Share on other sites

My oczywiście też postaramy sie dotrzeć.. :) Jesli tylko pogoda dopisze a rodzice dadzą mi autko to będe na 90% Mam nadzieje,ze się spotkamy.. :)

Ps. Linka jesli uda mi się dostac od taty Mesia to może bedziesz mogla sie ze mna zabrać jeśli Ci to będzie odpowiadało.. :) Bedziemy w kontakcie gdyby co.. :)

Link to comment
Share on other sites

Joasiu to nie zaden don kichot.. :) To mnóstwo postaci przypominających kroczących ludzi ale nie posiadających głów.. Rzeźba jest bardzo duza więc napewno jej nie przegapisz.. :)

Linka narazie nic nie obiecuje.. Nie wiem czy napewno dotrę no i jakie ewentualnie autko dostanę.. Bo jeśli Toyote to niestety mozemy sie tam nie zmieścić.. Ale nie martwmy się na zapas.. :)

Bedziemy w kontakcie.. :)

Link to comment
Share on other sites

No to chyba się pomyliłam: myslałam, że jak idzie się z rosarium pod mostem, to za rondem prosto na trawę (po lewej są dwie stare morwy), a tu wychodzi mi, że jeszcze bardziej w lewo, faktycznie coś tam jest, ale nie białe, tylko w ciemnym kolorze, chude, wysokie i dużo? :wink: Nie ważne, jak już się wybiorę to na pewno trafię. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...