Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']ej no Pola umie się zachowac w towarzystwie :razz: tyle tylko, że jednak definicja spokojnego psa nie ma z nią nic wspolnego. Taki "happy go lucky" głupeczek z niej jest ;)[/QUOTE]

Ona po prostu zamiast karmy dostaje psychotropy :diabloti:
Prośka za to jest pieskiem "Nie dotykaj mnie!" :evil_lol:

Jak by ktoś z PO był chętny to my zapraszamy na spacerki 50 km dalej od PO w większej grupce psiarzy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']
Prośka za to jest pieskiem "Nie dotykaj mnie!" :evil_lol:[/QUOTE]

To jak moja :cool3:

[quote name='asiak_kasia']ej no Pola umie się zachowac w towarzystwie [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG] tyle tylko, że jednak definicja spokojnego psa nie ma z nią nic wspolnego. Taki "happy go lucky" głupeczek z niej jest [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][/QUOTE]

Ja wierzę, tylko że moja nie zawsze potrafi się zachować :evil_lol: tzn dobitnie daje do zrozumienia że nikt nie ma jej zaczepiać i sobie biega ignorując drugiego sierściucha
ale chodzi o sam fakt łazenia z innymi psami co by sobie podpatrywała jak się zachowuje normalne towarzystwo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Ja wierzę, tylko że moja nie zawsze potrafi się zachować :evil_lol: tzn dobitnie daje do zrozumienia że nikt nie ma jej zaczepiać i sobie biega ignorując drugiego sierściucha
ale chodzi o sam fakt łazenia z innymi psami co by sobie podpatrywała jak się zachowuje normalne towarzystwo[/QUOTE]

No to polecam Polę :diabloti: Ona się będzie zaczepiać i durnieć a piesek może jej kłapać zębami przed pyskiem a dla niej jest to super zabawa (tak właśnie narodziła się miłość Prośki z Polą :loveu:)
Po za tym nie ma co się cackać i czekać na 'spokojne' pieski bo takich możesz nie znaleźć wcale (szukałam przez 3 lata w mojej okolicy). Pro została najpierw zapoznana z Polą, potem pojechała na zlot. Następnie się okazało, że znajoma ma szczeniaczka i potrzebuje towarzystwa na spacerki. Teraz Pro ma kilkoro psich kumpli i w stadzie 4/5 psów już nie jest pieskem "boże weź mnie stąd" tylko gania z innymi i jej się to podoba nawet ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']No to polecam Polę :diabloti: Ona się będzie zaczepiać i durnieć a piesek może jej kłapać zębami przed pyskiem a dla niej jest to super zabawa (tak właśnie narodziła się miłość Prośki z Polą :loveu:)
Po za tym nie ma co się cackać i czekać na 'spokojne' pieski bo takich możesz nie znaleźć wcale (szukałam przez 3 lata w mojej okolicy). Pro została najpierw zapoznana z Polą, potem pojechała na zlot. Następnie się okazało, że znajoma ma szczeniaczka i potrzebuje towarzystwa na spacerki. Teraz Pro ma kilkoro psich kumpli i w stadzie 4/5 psów już nie jest pieskem "boże weź mnie stąd" tylko gania z innymi i jej się to podoba nawet ;)[/QUOTE]

Nie cackałam się na początku jak tylko ją wzięłam ze schroniska i w efekcie piękna agresja lękowa się pojawiła w całej swej okazałości :evil_lol: okazało się że jednak trzeba było mocno stopniować wrażenia :roll:

Ale to jak asiak_kasia będziesz w Poznaniu w jakiś weekend i ja akurat wtedy też będę to musimy się zgadać :) grunt żeby mi inny pies jej nie staranował i nie sterroryzował za jej histerię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']Nie cackałam się na początku jak tylko ją wzięłam ze schroniska i w efekcie piękna agresja lękowa się pojawiła w całej swej okazałości :evil_lol: okazało się że jednak trzeba było mocno stopniować wrażenia :roll:
[/QUOTE]

Nie no wiadomo, że każdy pies powinien być oswajany w sposób indywidualny ;) U nas sprawdziło się puszczenie najpierw z jednym psem, potem z kilkoma w kagańcu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaki91']To jak moja :cool3:
Ja wierzę, tylko że moja nie zawsze potrafi się zachować :evil_lol: tzn dobitnie daje do zrozumienia że nikt nie ma jej zaczepiać i sobie biega ignorując drugiego sierściucha
ale chodzi o sam fakt łazenia z innymi psami co by sobie podpatrywała jak się zachowuje normalne towarzystwo[/QUOTE]

Pola ładnie czyta CSy, i ona serio nie ma w sobie cienia agresji w stosunku do psów, jak jej sucz KAroliny kłapie zebami przed ryjem, to ma radochę bo taka super zabawa. Poganiac pogania, ale nie bedzie nachalna. NA pierwszym spacerze z Prośką ładnie trzymała dystans. Zapraszała do zabawy, ale nie była upierdliwa. Potem juz sobie pozwalała na więcej, a teraz to już szaleją po całości :diabloti:

[quote name='Okamia']No to polecam Polę :diabloti: Ona się będzie zaczepiać i durnieć a piesek może jej kłapać zębami przed pyskiem a dla niej jest to super zabawa (tak właśnie narodziła się miłość Prośki z Polą :loveu:)
Teraz Pro ma kilkoro psich kumpli i w stadzie 4/5 psów już nie jest pieskem "boże weź mnie stąd" tylko gania z innymi i jej się to podoba nawet ;)[/QUOTE]

Bo Pola to taki typ wiecznie zjaranego rasta :evil_lol: oni głosi cała sobą slogan " peace and love!"
I takie własnie spacerki najpierw w 2 psy potem w coraz wiecej skutkują tym ze Prosiak z małego, skulonego, pieska zrobił się całkiem fajnym i wyluzowanym towarzyszem spacerowym :razz: Co prawda trzeba czasami ukrócić zapędy mordercze małego terminatora, ale i tak jest coraz lepiej. Pola pies to resocjalizacji :loveu:


[quote name='klaki91']Nie cackałam się na początku jak tylko ją wzięłam ze schroniska i w efekcie piękna agresja lękowa się pojawiła w całej swej okazałości :evil_lol: okazało się że jednak trzeba było mocno stopniować wrażenia :roll:

Ale to jak asiak_kasia będziesz w Poznaniu w jakiś weekend i ja akurat wtedy też będę to musimy się zgadać :) grunt żeby mi inny pies jej nie staranował i nie sterroryzował za jej histerię[/QUOTE]

e no spoko, krzywdy jej na pewno nie zrobi i szybko się dostosuje do warunków "zabawy", także powinno być spoko ;)
Ja w zasadzie co weekend mogę, tylko musze wczesniej wiedzieć, bo z mojej wsi trzeba pksem dojechać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wszystkich, którzy tęsknią za spacerem w grupie fajnych psów (i wspaniałych ludzi) zapraszam na taki wspólny spacerek w najbliższą sobotę, o godzinie 18 na smochowicach (obrzeża Poznania).
Spacer będzie miał niezwykłą formułę, bo połączony jest z ..zabawą w podchody:) Będzie wesoło, ale i trochę straszno także każdy znajdzie coś dla siebie.
Zabieramy latarkę i wodę dla psa, zajrzeć może każdy (jedynie właścicieli psów agresywnych proszę wcześniej o informację).
Spacer jest luźny, nie trzeba się nigdzie zapisywać ani tym bardziej wnosić żadnych opłat.
Więcej informacji
[URL]https://www.facebook.com/events/592029574185537/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...