Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

A ja szukam chętnych na spacerki (od II połowy września :)) którzy mają psy wybitnie spokojne, opanowane. Mam sukę, która niechętnie odnosi się do obcych psów- jeśli inny pies jest spokojny i nienachalny to nie ma większych problemów :) chciałabym sobie z nią poćwiczyć, najlepiej jakieś równoległe spacery, mile widziane zwłaszcza psy starsze czy ogólnie wiekowe, żeby na spokojnie zacząć :)

Może być Cytadela albo Morasko i Różany Potok ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,
chciałam się dowiedzieć jak wyglądają spacery z psiakiem na Cytadeli, czy można je spuszczać w dowolnym miejscu, oczywiście z rozsądkiem, z dala od dzieci itd ?
Wiem, że jest tam ponoć jakieś specjalne miejsce dla psów, ale czy tylko z niego można korzystać czy właściciele korzystają także z innych obszarów?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Szukam chętnych do wspólnych spacerków z moją burą Mi. Młoda ma 5 mies i kocha wszystkie psy, ale od razu mówię to jest miłość dość trudna, typowo wilczakowa;) Nie jest w żaden sposób konfliktowa, dominująca, ale lubi porządnie wytarmosić psiego przyjaciela i bawić się z dużą intensywnością. Gdyby znalazł się ktoś kogo nie przeraża taka mała diablica, to bardzo byśmy się cieszyli, możemy dojechać w różne miejsca:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']My się możemy z sukami pojawić, najchętniej weekendowo. Mam 2 dziewczyny kudlicę i kaukazice :diabloti: I dziewczyny preferują dość brutalne gry i zabawy, także myślę, że małe wilczątko się idealnie wpasuje-nie tylko kolorystycznie :razz:[/QUOTE]

Pięknie:multi: jeżeli jesteśmy w Poznaniu to nam weekendy również odpowiadają. Jeżeli macie najbliższy weekend wolny to my jesteśmy chętni i możemy dogadać miejsce i dokładniejszy czas na priv:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']a skąd jesteś jeśli nie tajemnica ?[/QUOTE]

Absolutnie żadna tajemnica. Z Bogucina- małej wioski pod Poznaniem, na trasie do Gniezna:lol:

[B]asiak_kasia[/B] na spokojnie umówimy- się po świętach, ciekawe czy pogoda będzie już bardziej wiosenna:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Emirna - zapraszam z pupilką w sobotę na wspólny spacer jak jesteś zdecydowana. Wprawdzie to jest kawałek, bo spacerujemy na ogół półtorej do dwóch godzin..ale jak to "wilczyca" to damy radę :) Zresztą, już mieliśmy kiedyś sunię wilczaka na spacerku, w podobnym wieku - była przeurocza i spokojnie dała radę :)

Tym razem widzimy się we Wiórku pod Poznaniem, będzie trochę sympatycznych psiaków więc zapraszamy serdecznie.
Więcej info jest na stronie i w wydarzeniu na facebooku (linki są w podpisie).
Takie spacery są co dwa tygodnie, więc jakbyście się nudzili, to zaglądajcie!

Pozostałe osoby też zapraszam - jak nie możecie teraz, to wpadajcie jak tylko będzie możliwość :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wszystkich, którzy nie mają planów na bieżący weekend zapraszam na wspólny spacer we Wiórku pod Poznaniem.
Spotykamy się w najbliższą sobotę o 12, na skraju lasu - wszystkie potrzebne informacje są na stronie i facebookowym profilu, ale jakby były jakieś pytania to piszcie lub dzwońcie :)

Pogoda ostatnio piękna, więc wierzę, że i spacerek wypali fajny - a miło będzie poznać poznańskich dogomaniaków :)

Link to comment
Share on other sites

a gdzie sie najczesciej z psami pojawiacie na terenie Poznania? ;) moja dziewczyna zaczyna studia od października i zabiera ze soba uroczego 5-letniego psiego dżentelmena rasy sznaucer średni. Pies wybitnie spokojny, opanowany, jak ktoś ma jakies problemy z psem to idealny obiekt do cwiczen

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]moje w bardzo kulturalny sposób sprowadzają na manowce hi hi ale sa przy tym nawet urocze[/QUOTE]

jeden mój chłopak ma totalnego bzika na punkcie innych psów i nawet wtedy ja sie nie liczę, a drugi tylko przyjdzie sie przywitać i na tym koniec.
Chciałabym to jakoś wypośrodkować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kol.mak']a gdzie sie najczesciej z psami pojawiacie na terenie Poznania? ;) [/QUOTE]

Ja ma goldenkę, toteż na ogół pojawiamy się tam, gdzie jest woda ;) Rusałka, Strzeszynek, Kiekrz..w zasadzie wszystkie jeziora obstawione.

Motylek - jak dasz radę dojechać do Wiórku to zapraszamy, jak nie to w maju też będzie spotkanie gdzieś bliżej - jednak porządne, stabilne stado najlepiej uczy równowagi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evodish']

Motylek - jak dasz radę dojechać do Wiórku to zapraszamy, jak nie to w maju też będzie spotkanie gdzieś bliżej - jednak porządne, stabilne stado najlepiej uczy równowagi :)[/QUOTE]

niestety mam coś wcześniej zaplanowane na 12.30 :/ ale jak pogoda dopisze to popołudniu będę z psami w Kiekrzu w sobote.

Fajnie jakby kiedys udało sie do was dołączyć

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...