Jump to content
Dogomania

"Psi Rok dwanascie miesiecy, cztery psy i ja" Jon Katz


Coffee&Nera

Recommended Posts

Ja niestety przy poczatku dopiero- szkolne lektury niestety są narazie na pierwszym miejscu, jednak teraz bede miec 2 tygodnie wypoczynku to przeczytam... Cudownie ze inny koniec- J.Katz przynajmniej niejest jednolity i w swoich powiesciach pisze roznie. Ja chcialabym aby wiecej jego powiesci zostalo przetłumaczonych na język polski ;)

Link to comment
Share on other sites

Nerul swieertnie cie rozumiem. ale jako zapalona czytelniczka mam czas i na to i na to:D szkoda ze nie ma w PL psich dni i "bedlam dogs". wyczytalam o nich na jego stronie (jego strona---->[url]http://www.bedlamfarm.com/[/url])
bardzo lubie jego ksiazki, 'poruszaja do glebi'

Link to comment
Share on other sites

Popieram, pozatym są to ksiazki opowiesci a nie typowe czesto nudne poradniki... Teraz tylko takie ksiazki czytam, jednak niestety chyba juz limit na polske wyczytalam- "Misja Szczeniak", "Dobry Pies", "Psi Rok" oraz "Marley i Ja" to juz u mnie PO czytaniu. Jest jeszcze jedna ksiazka o Cavalierze King Spanielu jednak jakos niewidze jej dobrych komentarzy wiec... niewiem czy się skusze...

A co do ksiazek J.Katza- oh oby ktos wreszcie za jego ksiazki się wziął ;) Ale mi się wydaje ze nasze modły jednak sie spełnią- zbyt duzy zbyt na jego literature pozatym no poprostu wciąga zarowno mlodych czytelnikow jak i doroslych i jest na te ksiazki zbyt ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...