Jump to content
Dogomania

Gdzie śpi twój pies?


Nat

Gdzie śpi twój pies?  

827 members have voted

  1. 1. Gdzie śpi twój pies?

    • na dworze gdzie chce
    • na dworze w budzie
    • na dworze w kojcu
    • w domu na swoim miejscu
    • w domu koło łóżka
    • w domu na łóżku


Recommended Posts

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej, to woła o pomstę do nieba!!! Pies w łóżku? - takie niehigieniczne i mało pedagogiczne! A moja wielka sunia (a jest jej kawałek) śpi w ........

oczywiście łóżku. Spycha nas, odkrywa, puszcza bąki...i słodko pochrapuje.

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka śpi:

1. Balkon - zwłaszcza jak pada deszcz

2. Przy łóżku - jak balkon jest zamknięty

3. Do łóżka przychodzi rano - na pobudkę - gdy zbliża się pora wstawania, przychodzi do wyra i kładzie się na 5 minut

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Moja Aqua zasypia pod komputerem (pod moimi nogami) jak siedze wieczorem przy komputerze. Potem (gdzies w nocy) przychodzi na swoj kocyk kolo lozka :)

A moja kotka spi ze mna w lozku :wink:

Ostatnio mecze ich nocami i nie daje im spac, jak poluje na komary :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mam dwa psy, a każdy z nich dwa legowiska. Jest też psia kanapa, my też możemy z niej korzystać :lol: Do łóżka wchodzą wieczorem, ale tylko na pieszczoty. Spać w nim nie chcą. Jamnik preferuje budę, duży paskudny "ponton".

Link to comment
Share on other sites

Każdy spi w innym pokoju. Jamnik w jakiej pozycji się położy w takiej się budzi. Śpi cichutko i lubi spokój w nocy. Duży pies często zmienia miejsce i chociaż nie chrapie robi dużo rabanu tłukąc z wysokości szczupłym ciałem o podłogę (jak na legowiskach jest mu za gorąco). Rano prześlicznie się ze sobą witają, nie zwracając na ludzi uwagi :-?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fair_Play moja Aqua tez niedlugo bedzie spala na dworze na wybiegu bo 100 razy bardziej woli byc na dworze nic w domu (za goraco) a czasem na rekach musze ja z dworu do domu przynosic :wink:

Jak narazie spi kolo mojego łóżka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie bardzo rozumiem, skąd się bierze mania z psem spania :-)

Czy idąc ulicą i widząc bezdomnego śmierdzącego człowieka, albo jakiegoś nawalonego pijaka, leżącego narkomana żebrającego o złotówke zdecydowalibyście się z nim spać?

Nie? To dziwne, bo chyba jeśli wziąć pod uwagę ich higienę, pewnie przewyższy każdego, nawet najczyściejszego psa, chodzącego przynajmniej godzinę dziennie po dworze.

Zatem dziwi mnie, dlaczego przeraża, odraża i wogóle taki widok, a u psa akceptuje się wszystko?

Może uwaga jest skupiona gdzie indziej, kiedy piesio wżera odpady, odchody, zdechłe zwierzątka?

A potem kładzie się na łóżeczku

Czego to miłość nie potrafi dokonać...

Link to comment
Share on other sites

Max, po pierwsze i najwarzniejsze to mój pies nie zjada martwych zwierzątek ani kup innych zwierząt :evil: (może twój tak ale mój NIE!).

Pozatym nie uważam że narkoman,pijak lub bezdomny leżący na ulicy przewyższ higieną psa :drinking: :-? (!).wręcz przeciwnie pies (przynajmniej mój) jest dużo czystszy od w/w ludzi. :angel:

Link to comment
Share on other sites

Presea, nie wierze, że ktokolwiek jest w stanie być 100% pewnym co do tego co zjada jego piesek, piszesz

może twój tak ale mój NIE!

juz samo twoje przekonanie co do tego mnie dziwi, tego po prostu nie mozna byc pewnym na 100% i nie mow mi ze patrzysz sie na pieska przez minimum 3 godziny, 180 minut, 10800 sekund dziennie, no chyba ze wychodzisz dziennie z psem na 5 minut, wtedy moze zachowujesz kontrole.

Kolejna sprawa to, że post byl o czyms zupelnie innym, czy spac czy nie, czy jestes w stanie powiedziec ze nigdy nie wdeplas w g... ?

Jesli tak, to spisz w ubraniu w butach? Bo twoj piesek niestety tak i depta swoimi poduszeczkami po tym wszystkim, ja rozumiem ze jest slodki, ale to nie powod do takich dyskusji

Link to comment
Share on other sites

Mój piech może spać gdzie chce, najczęściej robi to na kanapie z głową na poduszce. W łóżku na pościeli nigdy nie spał i nie będzie spać...to nie wydaje mi się zbytnio higieniczne.

Bacorek ma też bude na dworze lecz niestety w nocy spać nie chce tylko skomli do domu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

u mnie w domku jest zdecydowany podzial terytorium(niestety musi byc przy dziesieciu psach)

1.najstarszy zarazem najmniejszy pochrapuje na fotelu-"DROPSIK"

2.nastepna w kolejce ktora tylko czeka az stary Drops osunie sie z fotela jest "Raksa"

3."gruba labradorka Baska" wybrala sobie miejsce pod drzwiami

4."Nutka,Banan,Zuzia,Baloo" to psy najbardziej chyba zresocjalizowane w naszym domku ktore leza w swoim koszu

5."Matylda" zwana myszka (najbardziej tchorzliwa ze wszystkich czworonogow) uwielbia spac przy naszych nogach

6."Majra"(piesek z domieszka krwi mysliwskiej)spi pod oknem

7.no i najmlodzsza w naszym domku sunia to "Rysia" ktora spi gdzie popadnie-najchetniej jednak na poduszce.

Tak leniuchuja moje psiaki w dzien....a w nocy..to juz inna historia..wszystkie spia w wyrku obowiazkowo pakujac sie pod koldre

pozdrawiam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

moja sunia śpi koło łóżka, a na łózko nie ma wstępu chociażby dlatego żeby wiedziała że to moje legowisko. A nie chcę żeby dominowała więc chcąc jej uświadomić że jestem wyżej w chierarchii od niej , nie pozwalam jej na łózku nawet łapy położyć.

Ale chyba jej dobrze koło łóżka.

ja natomiast czasem goszczę na jej legowisku. :D :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...