Jump to content
Dogomania

Mój Pies JEST GENIALNY!!!!Nie GAZETA TYLKO DELIOS!


requiem.

Recommended Posts

Kocham tego robaczka: ale uwaga

Historia zaczęła się jak mój pra dziadek zakopał przed niemcami spirytus, 8 flach.
Gdy szukaliśmy to nic nie znaleźliśmy i wszyscy o tym zapomnieli mówile że to bujda...
Aż tu dzisiaj mój pies odkopał to!! koło 20 letniego krzaka, ale nikt nie uczył go tropić :cool3: wiem że psy tak mają ale wszyscy jesteśmy z tego dumni :lol: I z Delioska oczywiście. A pracownicy mojego taty mają radochę i piją to z colą :evil_lol: Ale ja wiem że on ma jakieś szczegulne "tropiące dziurki w nosie" co wyniuchają wszystko:lol: Ojeju jak ja go kocham i cieszę się że mam takiego psa:loveu: czy u was było coś podobnego?

Link to comment
Share on other sites

wcale ci się nie dziwię, fantastyczna opowieść, mój łobuz tez strasznie węszy- niestety bywa to uciążliwe-bo po pierwsze jeszcze żadnej flaszki nie wytropił-a po drugie jak się zawącha to ruszyć z mejsca czasem nie idzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolajnaxx']Moja szuka jak czegoś chce. Czasami [B]chowałam jej na podwórku przysmaki w różne miejsca ( czasem były praktycznie niewidoczne) i mówiłam 'szukaj' a ona po chwili wszystkie odnajdywała :p[/B][/quote]


No widzisz, a teraz nam powiedziałaś (to taki przykład) jak nauczyć komendy szukaj :cool3: No właśnie i czy nie kochane takie duże nosy :loveu: Nawet się przydają, bodajże psy na narkotyki lub ... oj nie wiem dużo jest takich rzeczy ale takie psy to warto kochać :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś byłam z koleżanką i naszymi jamnisiami na spacerze na plaży (oj,teraz wiem, że nie wolno:oops:). Jej sobie biega, a mojego wcięło. Wołam, szukam i co? w Końcu wypełzła spod jakiegoś leżaka wielce się oblizując :p, dobrze, że właściciele siadki spod lezaka poszli sobie popływać, a my się biegusiem oddaliłyśmy :evil_lol:. No co, niech na drugi raz lepiej pilnują swoich kanapek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisienki']flachy zakonae zostały w okolicach Czestochowy,jeśli bedziesz przejazdem to zapraszam na herbatę:cool3:, albo nie bo jeszcze z twojego piesia zrobi sie anonimowy poszukiwacz alkocholu ;)[/quote]


Hehe Wiesz co nie lubię dużo słodzonej najlepiej pół łyżeczki :lol: hehe ale no nie niestety nie mieszkam w Częstochowie a na dojazd nie ma szans :lol: A tak wogóle to nie wiem jak mój piesiu "przyjmie" nowe okolicności jak to taki poszukiwacz skarbów:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='jamnicze']Kiedyś byłam z koleżanką i naszymi jamnisiami na spacerze na plaży (oj,teraz wiem, że nie wolno:oops:). Jej sobie biega, a mojego wcięło. Wołam, szukam i co? w Końcu wypełzła spod jakiegoś leżaka wielce się oblizując :p, dobrze, że właściciele siadki spod lezaka poszli sobie popływać, a my się biegusiem oddaliłyśmy :evil_lol:. No co, niech na drugi raz lepiej pilnują swoich kanapek.[/quote]

To dobrze że wrócił bo ja miałam podobną sytuację... Tyle że psa szukam, wołam i nic... Potem się okazalo że się przestraszył i pędem poleciał do domu:-o
A ten "dom" to byliśmy na wakacjach ona tam była drugi raz w życiu, no, może trzeci

NO ale to tak off:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolajnaxx']Moja szuka jak czegoś chce. Czasami chowałam jej na podwórku przysmaki w różne miejsca ( czasem były praktycznie niewidoczne) i mówiłam 'szukaj' a ona po chwili wszystkie odnajdywała :p[/quote]


Dużo jest Dużych nosów :cool3: Ale mało jest wielkich łepetyn :lol: Uaaa tata mowi zebym go oddała do policji a jak po nigo przyjade to bedzie mi skarpetek szukał :evil_lol: A ja tak z ciekawości, czy kundelki przyjmują do policaj? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...