Jump to content
Dogomania

Miskolc CACIB 26-27.04.2008


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://www.hotels.hu/szallas/EHotel.vd?session_id=U0i489507812037159031U0i4G&lang=en&ml=31&fi=3&ed=5&xsel=1&did=3&val2042=1&afc=2&prf=25&bsp=1&s=16&val2001=&val2014=Miskolc&val2017=1416&val1214=1&val2004=&val2032h=&val2032n=&val2033=&val2022=&val2034=1&x=13&y=5[/url]

tu można szukac.

Link to comment
Share on other sites

Ponizej hotele przyjmujace z psami (to co znalazlam)
[URL="blocked::http://www.ozon-panzio.hu"][FONT=Arial]www.ozon-panzio.hu[/FONT][/URL] (my jestesmty tu)
[URL="http://www.hotelsargacsiko.hu/"]www.hotelsargacsiko.hu[/URL]
[url]www.silatti.hu[/url]
[url]http://www.hotelsargacsiko.hu/eng/araink.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='simbik']Czy ktoś próbował potwierdzić, że zgłoszenie doszło? Nigdzie nie mogę się do nich doszukać maila :shake:... może ktoś wytropił :cool3:?[/quote]
Zgłoszenia moich suczy potwierdziła mi @ p. Judit Osztermann.
Brakujące championaty również jej wysyłałam. Pisałam na adres:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
W lutym zgłaszałam sucze na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Zgłoszenia moich suczy potwierdziła mi @ p. Judit Osztermann.
Brakujące championaty również jej wysyłałam. Pisałam na adres:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
W lutym zgłaszałam sucze na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dziękuję :lol:, posłałam na oba adresy i czekam :roll:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Alakanuk']Czy ktoś dostał pisemnie potwierdzienie, że psy zostały przyjete na wystawę? Ja zgłoszenie wysłałam w lutym listem poleconym. Wystawa za tydzień a tu nic. Napisałam na wsześniej podawane przez Was adresy mailowe i czekam.[/quote]

Nigdy nie dostawałam z Miszkolca pisemnych potwierdzeń. :roll:
Jeśli chcesz mieć pewność- zadzwoń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Nigdy nie dostawałam z Miszkolca pisemnych potwierdzeń. :roll:
Jeśli chcesz mieć pewność- zadzwoń.[/QUOTE]

Dla mnie to akurat bardzo dobra wiadomość :multi:, bo już dziś wyjeżdżam i dzięki temu nie będę się musiała tłumaczyć dlaczego nie mam papierkowego zgłoszenia :lol:.

Link to comment
Share on other sites

A może gdzieś jest lista przyjętych psów i ich właścicieli??? Wiekszość związków praktykuje taką listę na stronie i wtedy nie wysyła papierkowych potwierdzeń. Ale w tym przypadku jest kompletne niedoiformowanie. Chyba rzeczywiście telefon jest jedynym rozwiązaniem. Spróbuję jutro wysłać jeszcze fax. Może odpowiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baha']hej
dostalam dzis potwierdzenie (i nie tylko ja) - i nie wiem o co chodzi, ale jest tylko na 1 dzien - czy ktos z Was tez juz dostał?[/quote]

Ja też dostałam na jeden dzień. Oczywiście chwyciłam za telefon, zeby wyjaśnić sprawę i okazało sie, że... potwierdzenia są wysyłane na każdy dzień osobno. Najpierw sobota potem niedziela. Tak wiec drugiego nalezy spodziewać się w ciągu kilku najbliższych dni.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam potwierdzenie na 26.04!!! :multi:Mam nadzieję, że otrzymam też drugie.
Ale nie mam noclegu. Czy ktoś ma namiar na jakiś tani nocleg? nie musi być hotel. Może być też po stronie Słowackiej. No i możliwość przenocowania z psem. Ratunku :placz::placz::placz:Pogoda nie sprzyja nocowaniu pod chmurką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...