Jump to content
Dogomania

mały bull terier...rady


Aga:D

Recommended Posts

[quote name='Asztir']hym... to u naas raczej idzie powoli, Rava naprawde nie lubi ingerowania w jej ciało :roll: [/quote]
wiesz u jednych ten pierwszy krok wiekszy u innych mniejszy
ale musze przyznac, ze poszlo szybciej gdy przenioslam reke i bardziej zaczelam jakby trzymac, a nie tylko dotykac, bo to mi sie przez 3 sesje nie sprawdzilo wiec zmienilam taktyke - od lapania cala reka za paszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga:D']Sebastian od jakichs dwóch tyg tez mi sie tak wydaje ze pomyliłam sie co do przypominajacej rasy... Mozesz mi dac jakies wskazówki jak wstawic zdjecia?
Aga[/QUOTE]

Aga, bardzo chętnie bym Tobie napisał ale ja naprwdę robię to z pamięci bo nie jestem dobry w tłumaczeniu informatyki:shake: i jak zacznę się rozpisywać to więcej namieszam niż pomogę...ale poprosimy wspólnie, napewno ktoś wklei rozkład jazdy wstawiania fotek:help1:

A co do[QUOTE]
Sebastian od jakichs dwóch tyg tez mi sie tak wydaje ze pomyliłam sie co do przypominajacej rasy[/QUOTE]
to rozwiń troszkę...

Link to comment
Share on other sites

Z tym złym okreslieniem rasy chodziło o to ze nie pasuje mi troche wielkosci..za szybko rosnie jak na staffika..poza tym nie zbyt sie na byllowatych znam wiec trudno mi je charakterami, temperamentem rozpoznac. Ja "siedziełam" w owczarkach wiec troche trudno mi sie było przestawic na mojego malucha, bo on owczarkeim nie jest nawet w 0,0001%...:/ No ale i tak go kocham bo jest cudowny po mimo ze czasem narozrabia i zdarzy mu sie mocniej ugryźc..Ale to moja mała "kluska":D
Aga&Cygan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga:D']Ja "siedziełam" w owczarkach wiec troche trudno mi sie było przestawic na mojego malucha, bo on owczarkeim nie jest nawet w 0,0001%...[/quote]
no to tak jak ja :)
przy czym Linda to 1000% nie jak ON, ale Shaq juz jezeli chodzi o prace to jak najlepszy ON z linii pracujacej :)
[quote name='Aga:D']Tak zapomniąłam jeszce moze mi ktos powiedziec gdzie w necie wstawiacie fotki..? [/quote]
tam w linku, ktory podalam jest chybana 3 stronie napisane, czyli albo imageshack albo fotosik.pl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

To jest bulterier o którym mowa przez cały czas ? :crazyeye:

Przepraszam że powiem tak dosadnie ale to[B] z bultkiem nic wspólnego nie ma[/B] :shake:[/quote]
Może mamusia była:roll: Ja tez tak kupiłem mojego pierwszego Boryska:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...