Jump to content
Dogomania

Dr Gierek, dr Fabisz czy... Dąbrowa Górnicza?


soti

Recommended Posts

Proszę o radę.
Postanowiłam zrobić jeszcze jedno zdjęcie prześwietlające biodra mojego onka ponieważ na poprzednim wyszło coś nie tak.
I zastanawiam się, kto jest najlepszym fachowcem?
Słyszałam o Gierku i Fabiszu, ale moja hodowczyni poleca mi lekarza z Dąbrowy Górniczej - tam podobno jest cała klinika i wielu specjalistów.

Jaka jest wasza opinia?

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam i u Fabisz i u Gierka. Fabisz nie miał dla mnie czasu, odwalił prześwietlenie, diagnozę zapisał na kartce i do widzenia bo kolejka była :lol:. Generalnie duuuży pośpiech, może dla tego nie trafił z diagnozą. Z Gierka jestem bardzo zadowolona i z poważniejszymi sprawami na pewno będę zasuwać do niego.

Pozdrawiam Tyszankę.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='***']Ja byłam i u Fabisz i u Gierka. Fabisz nie miał dla mnie czasu, odwalił prześwietlenie, diagnozę zapisał na kartce i do widzenia bo kolejka była :lol:. Generalnie duuuży pośpiech, może dla tego nie trafił z diagnozą. Z Gierka jestem bardzo zadowolona i z poważniejszymi sprawami na pewno będę zasuwać do niego.

Pozdrawiam Tyszankę.[/quote]

[B][COLOR=darkred]Polecam jeszcze raz dra Gierka oraz młodą dr Ewę Gawron, która pracuje z drem Gierkiem. Ale także dr Lewicką z Mikołowa - jest świetna ![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dąbrowę Górniczą, czyli lecznicę Molickiego sobie daruj, jak masz dostęp do Gierka. Może Lena-zet dopisze co zawdzięcza jemu,
ja znam Fabisza - tak jak poprzednicy, dobry, ale zawsze kłopoty z szybką wizytą. Zoperował mojemu psu więzadło krzyżowe, wszystko ok, oprócz problemów z przyjęciem implantu, ale to nie jego wina.

Link to comment
Share on other sites

tylko nie Moliccy

tylko Gierek.Będę to powtarzać każdemu, bo zrobił na mnie i nie tylko na mnie ogromne wrażenie.Postawił moją sunię na nogi, nie chodziła już prawie, nie wstawała, nie poruszała się, diagnoza-ogromna dysplazja.Gierek postawił moją sunię na nogi.To mądry, odpowiedzialny weterynarz, nie żaden naciągacz.Jeśli nie wie czy może pomóc to mówi to a nie próbuje tego, tamtego czy jeszcze innego.Radzi sie znajomych weterynarzy jeśli ma jakieś wątpliwości.Ufam mu do granic i zawsze będę polecać.Każdemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlaNowak'] A spieszy sie, bo jest tak dobry, ze ma mnostwo klientow.[/quote]
dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Bo jeśli ktoś do niego przychodzi z chorym psem to chciałby, zeby pies był dokładnie zbadany i zdiagnozowany. I na pewno za to płaci się niemało.

ps. żeby nie było, ze mam złe zdanie na temat dr Fabisz. Nigdy u niego nie byłam, jedynie słyszałam zawsze pozytywne opinie.

A żeby nie było, ze robię off - odradzam lecznicę w DG.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Bo jeśli ktoś do niego przychodzi z chorym psem to chciałby, zeby pies był dokładnie zbadany i zdiagnozowany. I na pewno za to płaci się niemało.

ps. żeby nie było, ze mam złe zdanie na temat dr Fabisz. Nigdy u niego nie byłam, jedynie słyszałam zawsze pozytywne opinie.

A żeby nie było, ze robię off - odradzam lecznicę w DG.[/quote]

A czy ja to pochwaliłam???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...