Jump to content
Dogomania

XVI MWPR Ł ó d ź 3-4 maja 2008


Różyczka

Recommended Posts

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BlackSheWolf']NATALKA numerki zapisane :D bedziemy jutro wszystkich szukac ;P[/quote]
Super!:multi::loveu:

A "eee! Karilka?" też się drzemy? :cool3:

Agata(tzn. Agata - Asti;)), mam nadzieję, że mapkę masz dobrą, bo jeśli nie wymiziam Nex... :mad:

Link to comment
Share on other sites

KArine jakos znajde :) wkoncu widzialam fotki Dolara ]:-> a i jeszcze mam numer kom do ZuzyDGM :) napewno znajdziemy gdzies Florke jak w zeszlym roku :)
no to do jutra :)
aaa Natalka a my gdzie sie spotkamy ?? :P



wlasnie sprawdzialam pogode :D jutro ma nie padac xD OBY!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']KArine jakos znajde :) wkoncu widzialam fotki Dolara ]:-> a i jeszcze mam numer kom do ZuzyDGM :) napewno znajdziemy gdzies Florke jak w zeszlym roku :)
no to do jutra :)
aaa Natalka a my gdzie sie spotkamy ?? :P[/quote]
Nie wiem, bo nie jestem pewna, na którą przyjadę. (to zależy od tego, kiedy się obudzę:evil_lol:).
Może jak dotrę, to napiszę Ci SMSa? I planuję skierować najpierw pod ring borderów (ring 11 bodajże) ;)

Acha, podejrzewam, że natkniemy się też na moją koleżankę z ławki Kasię, któą na pewno wyciągnie jej koleżanka Marta, ale chyba możemy się wszystkie zaznajomić? :cool3:

Oj, oby ani nie padało, ani nie było upału!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerka']my wyjezdzamy okolo 8.00. Fryta ma wystawiac okolo 13.00 chyba :)[/quote]

Nom coś koło tego :)

Jakby ktoś chciał nas poznac to zapraszamy pod ring nr 13, nasz numerek to...
[SIZE=7]410 ;)
[SIZE=2]inny sposob rozpoznania:
ja (frytela) ubrana w taki czrny hmm "garniturek" ;) łatwo mnie po nim rozpoznac, bede chyba jedyna wariatka tak ubrana w tamtych okolicach :lol::lol:
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...