Jump to content
Dogomania

XVI MWPR Ł ó d ź 3-4 maja 2008


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='katik']takie opóźnienia jeszcze mozna przeżyć, jeśli sedzia sędziuje bardzo dokładnie i fachowo.[/quote]

ale nie w upale i od 8 czy 9, mielismy dosc, a psy tym bardziej


my w lodzi bylismy 2 razy i chyba nadal bym na ten stadion nie trafila :lol:
dlatego nawigacje sobie już szykuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Nie jest to pocieszające co mówisz :eviltong:[/quote]

powiem tak zawsze jak jedziemy to sie gdzies zapatruje, i nie patrze jak jechac, dla mnie lodz to jedyne miasto w ktorym do tej pory nie wiem jak dojechac na stadion :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A czy wystawa będzie oznakowana dla jadących z Katowic? Nigdy w życiu nie byłam w Łodzi :siara:[/quote]

Jadąc z Katowic trudno zbłądzić. Cały czas trzymasz się jedynki (trasa na Gdańsk). Jak zobaczysz po prawej wały, wysokie topole i kupę samochodów to znaczy że to tu :)

Link to comment
Share on other sites

Wracając już z Łodzi do Krakowa (w niedzielę) będe przejeżdżała m.in przez Dąbrowe Gorniczą, Częstochowę więc jeśli ktoś nie ma czym wracac to zapraszam. Do Łodzi będę jechała tą samą trasą tyle że jadę w sobotę wieczorem- również jadę 'pusto" i tez zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78'][B]Słuchajcie... Znajoma potrzebuje transportu z Warszawy do Łodzi na sobotę z dwoma pembroke'ami ... Nie ma dostępu do internetu. Czy może ktoś ma miejsce ????????[/B][/quote]
My mozemy zabrac!!!!
Szkoda ze pani Lidka sie nas nie zapytala ;)
Jakby co niech sie z nami skontaktuje :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie i numerek, ale na wykazie zgłoszonych psów i planie sedziowania nas nie ma:mad:
i na którą teraz dojechac? i szukać ringu? Jakby lekki bałaganik:shake:

Wracam z Łodzi do Gdańska w sobotę - mam w autku wolne miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bodzia78']Na pewno się spyta :) Tylko myślała że musi dojechać do Dęblina :) ... Dletego postanowiłam sama popytać :)[/quote]
nie no do deblina nie musi, jakos to rozwiazemy, w kazdym razie juz jestemy w kontakcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...