Jump to content
Dogomania

Chondrocan? Ktoś coś słyszał?


graszka85

Recommended Posts

Witam wszystkich po raz pierwszy :)

Powoli przebijam się przez to całe archiwum tego działu...nie jest łatwo :roll:...

Chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś z was podawał czeski Chondrocan (opis produktu na [URL]http://www.orling.pl/[/URL]) ? Wet bardzo zachwalał, ale wolałabym to skonfrontować z czyimś bezpośrednim doświadczeniem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Łączyłam Chondrocan z Gelacanem przez pierwsze 2 miesiace i efekt był rewelacyjny. Moja starsza suczka - 13 lat - znowu zaczęła normalnie chodzić na spacery! Teraz przeszłam już na sam Chondrocan. Zapłaciłam za drugie opakowanie o jakieś 50 zł taniej, więc chyba cenę obniżyli. Młodemu (labrador rodowodowy, 3 lata) podaje profilaktycznie Gelacan Darling i też jakby żywiej sie porusza.

Więc po tym czasie też mogę się dołączyć do grona zadowolonych użytkowników. Moje oba pieski chetnie wcinaja Gelacan i Chondrocan. Bez problemów zołądkowych się obyło.

Dzięki przedmówcom za opinie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kiedyś dawałam mojej suczy Chondrocan i Gelacan ale efektów spektakularnych nie było. Zobaczyłam jaka teraz jest cena i mnie zabiło, mocno podrożał ten w biosoli... U nas w końcu po latach spróbowałam Arthroflexu i wreszcie mam efekty.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 11 months later...

na stronie producenta pisze ze condrokan mozna stosowac razem z gelacanem ( i tu sa wymienione wszystkei oprocz FAST). cyz mzoe ktos wie dlaczego ? gdzies na forum cyztalam ze komus wet polecil stosowanie chondrocanu razem z gelacanem fast. cos ktos wie na ten temat ? my uzywmy poki co samego chondrocanu

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...