Jump to content
Dogomania

Galeria Barry'ego (mojego puchatego szczęścia) i Snoopy'ego (rudego szczęścia) :*:*


malgooska

Recommended Posts

Heh nie no na imię ma Hipis..... Chociaż wahaliśmy się nad Gizmo :D:D No, ale wygrał Hipis choć ja na niego wołam Pipek :D

Upatrzyłam sobie albo bordera ( tylko czekolada wchodzi w grę) choć poważniej myślę o owczarku holenderskim.... Jednak mam jeszcze dużo czasu do dokonania wyboru :)

A co do charakteru... Ja też nie przepadam za tak małymi psami, a już najmniej za kanapowcami to Hipis skradlł nasze serca. Jest tak zakręcony i nienormalny, że trafił do odpowiedniej rodziny :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mały kanapowiec nie jest zły.. Pamiętam jak walczyłam o psa w domu po śmierci Filipa.. a teraz.. zobacz co wyleguje się na naszych fotelach..

[img]http://img27.imageshack.us/img27/7007/dsc0012fk.jpg[/img]

Piesek tatusia naturalnie - ja się nie przyznaje :)
Sama wolałabym bordera.. względnie doga niemieckiego, ale to już inny typ pracy z takim psem..

Link to comment
Share on other sites

Hehe no zobacz.... U mnie też Hipis to piesek tatusia :D Śpią razem, normalnie ma lepiej niż my :)

Border.... To było moje marzenie do momentu kiedy na jakichś zawodach nie zobaczyłam holendra..... Hienki :):):)

Teraz sama nie wiem... Ale jak juz wspomniałam mam jeszcze kupę czasu :)

Paulinko.... Yoreczek cudny :D:D
A jaki typ pracy z psem preferujesz? A tak poza tym... Pozdrowionka dla familii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgooska']Heh nie no na imię ma Hipis..... Chociaż wahaliśmy się nad Gizmo :D:D No, ale wygrał Hipis choć ja na niego wołam Pipek :D [/QUOTE]
Hipis też ładnie, ale gremlin by pasowało idealnie, bo to takie małe plaskate i owłosione. :evil_lol:
Pipek też oryginalnie, ja na moją wołam czasem Piputka. :evil_lol:

[quote name='malgooska']Upatrzyłam sobie albo bordera ( tylko czekolada wchodzi w grę) choć poważniej myślę o owczarku holenderskim.... Jednak mam jeszcze dużo czasu do dokonania wyboru :) [/QUOTE]
Mi z borderów podobają się merlaki. ;)

[quote name='malgooska']A co do charakteru... Ja też nie przepadam za tak małymi psami, a już najmniej za kanapowcami to Hipis skradlł nasze serca. Jest tak zakręcony i nienormalny, że trafił do odpowiedniej rodziny :D[/QUOTE]
Trafił swój na swego. :cool3: :evil_lol:

[quote name='malgooska']Border.... To było moje marzenie do momentu kiedy na jakichś zawodach nie zobaczyłam holendra..... Hienki :):):) [/QUOTE]
Chodzi Ci o holenderkę od Rauni? :cool3:

Świetne są te jej psiaki. :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...