Jump to content
Dogomania

Pies po poważnym pogryzieniu - kto ma jakąś wiedzę na ten temat?


Eruane

Recommended Posts

Okiej, kokosowa Shauma mówisz... :cool3: No to Verka będzie pachnieć. Póki co wyczyściłam dzisiaj wszystkie dywamy i wykładziny, bo z budy zapach przyniosła zniewalający wręcz. Wymieniam jej kocyki, czyszczę, sprzątam, ale ona wsyzstko zakopuje w tej budzie, czego nie zje i robi tam jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy. :cool3: W dodatku ma specyficzny zapach. Trzeba ja często kąpać, co jest w zimie niemożliwe. Jej sierść jak wata chłonie wszystkie brudy i smrody. Odżywka przyda siewięc zdecydowanie. Póki co wyciełam pełno kołtunów - nie dało rady rozczesać. Kazik średnio zadowolony z towarzystwa koleżanki Verki. Wzbił się na drugie miejsce w ważnosci po Kali, a tu nowa konkurentka przyszła. Nie ma sentymentów w takiej sytuacji, szczególnie, jeśli chodzi o Kazia. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Eruane']Może to i dobry pomysł, choć nie wiem, czy skóra każdego psa to zniesie bez problemu. :shake:[/quote]
Jak nie zniesie to problem z głowy! Łysego można przecierać gąbką!;)
Teraz już powaga...jasne, że od ręki nie wywaliłam psu pół butelki na sierchę ale ciupinkę. Skoro nic się nie stało, potem poczynałam sobie śmielej. Poszłam też na całość w drugą stronę. Był czas, że myłam włosy specjalnym, psim szamponem pielęgnacyjnym (nazwa umknęła). WOW, ależ ja miałam wtedy włosy i o dziwo nie szczekałam i nie merdałam ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Monitor mi padł i nie miałam dostępu do internetu jakiś czas. Kazik ok, choć wczoraj miał problem z kaszlem. Verka jest na antybiotyku i innych lekach. Już lepiej, przynajmniej je. Ale wybrzydza, jak sie da. Jednak już byłam całą w strachu, bo bałam sie, zę Verka tak, jak jej córka Itusia ma jakieś problemy z wątrobą, a może trzustką. Badania znów kosztowałyby mnie sporo, a kilka chorych psów na raz w mojej obecnej sytuacji to katastrofa. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...