Jump to content
Dogomania

sredniaka na olbrzyma zamienie.....


jo_ann

Recommended Posts

A ja tam nie lubię takich dylematów. O gustach się nie dyskutuje ;) Wszystko zależy co kto lubi, czego oczekuje i jakie ma możliwości. Najważniejsze żeby sobie dobrać przyjaciela tak żeby wszyscy byli szczęśliwi :)









a że olbrzymy rulezzzz to już inna sprawa :diabloti::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo_ann']Gassira, a jaka jest Twoja sunia z charakteru? tez diable wcielone i pracoholik? lubi cos z Toba robic?:cool3: robie przeglad charakterologiczny poglowia sredniakowego....:cool1:[/quote]

Gasska jest bardzo zrównoważona,pracować jak najbardziej,byleby ćwiczenia były ciekawe;)no i non stop coś nowego...ale czasem robi z nas wariatów i wszystkie komendy robi na odwrót i ma przytym wielką radoche,jest uparciuchem,śpiochem porannym,jak nie ma ochoty na pracę tylko błogie lenistwo a słyszy komende to zawsze ją coś swądzi co mnie wkurza niesamowicie a zarazem bawi;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Elitesse']u mnie tez jest :multi: w koncu moge zabrac psiury do lasu :multi:[/QUOTE]

U mnie tez byla jak wrocilam z pracy wiec i wyprawa do lasu sie przytrafila moim pieskom :-) Ale podobno zaraz ma wrocic zima.Moze sie myla ..co ? jak myslicie :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...