Jump to content
Dogomania

TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']


Nicol

Recommended Posts

[quote name='iwlajn']To co, Gusia?
Brać się za ogłoszenia?
Mogę wykorzystać tekst Andzi?
Koniecznie trzeba pomóc Neigh, koniecznie....
Rany, nawet nie chcę mysleć co na czuje w tej chwili...:([/QUOTE]

Brać się. Tekst Andzi jest jak najbardziej oki. Dodać tylko, że chory na padaczkę, ale leczony i w dobrej formie + że wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
606363931


Aaaaaa, przytulasty jest do wszystkich. Z obcymi włącznie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andzia69']Iwlajn - jeśli mozesz to pomóż z tymi ogłoszeniami...jeśli chcesz skorzystac z tych moich wypocin, to tylko dodaj o tej padaczce i że jest przytulasty do wszystkich (tylko nie wiem, czy do tych, których zna czy do obcych tez...)[/QUOTE]

Mnie nie znał i od wejścia powitał radośnie. Natychmiast po tym, jak usiadłam zaczął mi włazic na kolana i ptzytulac się całym ciałem. Dostawałam buziaki i nie miałam szans na oderwanie go od siebie. No chyba, że przejmowal go na moment mój TZ, którego tez widział pierwszy raz w życiu. Nie znam bardziej przyjaźnie nastawionego psa od pierwszej sekundy. Wiecznie roześmiany pychol...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, trzeba będzie pewnie zrobić Tygrysowi allegro. Ja tam nie mam konta, więc odpadam. Piękne teksty pisze Majga, może by ją poprosić o pomoc. Czy ktoś się już tym zajął? I czy prosiłyście kogoś o zrobienie banerka? Jeśli nie, to ja którąś z ciotek poproszę. I powiedzcie czy tak może wyglądać ogłoszenie:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2682785_wielki_pies_o_wielkim_sercu_szuka.html[/URL]
Nie umiem pisać ładnych tekstów, poza tym nie wiem co tam dopisać. Nie wiedzialam np. czy szukamy domu bez dzieci. W grę wchodzi dom bez innych zwierząt, nawet kotów? Aha, ogłaszać go pod rasą tosa-inu? Jak powiecie co poprawić, to ruszę z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwlajn']Ciotki, trzeba będzie pewnie zrobić Tygrysowi allegro. Ja tam nie mam konta, więc odpadam. Piękne teksty pisze Majga, może by ją poprosić o pomoc. Czy ktoś się już tym zajął? I czy prosiłyście kogoś o zrobienie banerka? Jeśli nie, to ja którąś z ciotek poproszę. I powiedzcie czy tak może wyglądać ogłoszenie:
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2682785_wielki_pies_o_wielkim_sercu_szuka.html[/URL]
Nie umiem pisać ładnych tekstów, poza tym nie wiem co tam dopisać. Nie wiedzialam np. czy szukamy domu bez dzieci. W grę wchodzi dom bez innych zwierząt, nawet kotów? Aha, ogłaszać go pod rasą tosa-inu? Jak powiecie co poprawić, to ruszę z ogłoszeniami.[/QUOTE]

To tak - myślę, że można wycofać fragment o cechcach molosa, bo Tygrys takich nie ma;)
Po drugie może być spokojnie dom z dziećmi, z kotami i z jednym dodtakowym psem. Byle nie z dwoma, bo psy różnie, co widać po psach Neigh, reagują na ataki padaczki.

Chyba może być pod tosa inu. Albo pod cane corso.

Link to comment
Share on other sites

pod tose to ja bym go nie podciągała ;)

cane corso...znam jednego takiego równie miziastego tylko na zwierzaki bardzo cięty ale całkiem do Tygrynia podobny

co do padaczki to dązy się do stanu żeby były ataki nie częściej niż raz w miesiącu a teraz widze, ze jest lepiej i cieszy mnie to

Link to comment
Share on other sites

Cześć.........bardzo dawno mnie tu nie było. Po prostu nie byłam w stanie.......

Dziewczyny ja nie jestem w stanie nawet czytać ogłoszeń o szukaniu domu......ogladać zdjęć. Po prostu nie jestem.

Pozbierałam sie na tyle na ile to możliwe - nie sądziłam ze zajmie mi to aż tak długo........
Dobra nieistotne. Długo mnie nie było - przepraszam, ale trzepnęło mnie jak nigdy.

Można pisać, ze Tygryś jest wykastrowany - o ma zerowy pociąg płciowy.....Nie było sensu kastrować. Najmniejszego.

Iwa - jak tam Luśka? Zróbmy tu troszkę lepszą atmosferę, co?

Ja się powolutku przebiję przez resztę wątków.......na razie muszę się na nowo oswoić z tym miejscem..

Link to comment
Share on other sites

No jest bardzo źle....
Moja wetka, której pacjentem jest Tygrys, przez telefon powiedziała mi, że to stupor epileptyczny, że w takim czasie mogło dojść do obrzęku mózgu, że dlatego Tygrys nie wstaje, nie reaguje na światło, nie trzymają mu zwieracze....

O ile to padaczka.......o ile nie pękł guz mózgu....

Aga jest już z Tygrysem u weta.....czekamy....

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro piesku, tak przykro... Tyle się nacierpiałeś, za dużo jak na taką małą bezbronna duszyczkę.
[B][COLOR=Green]
Biegaj teraz za Teczowym Mostem, po zielonych, ciepłych ogrodach.. Piękny Tygrysie.[/COLOR][/B]
To nie koniec.. To dopiero początek..

Neight, dałaś mu całą siebie, pomogłaś mu żyć i wyjść na prostą. Jesteś wspaniała!!!
Trzymaj się..

Link to comment
Share on other sites

Tygrysku...... dostałeś od Neigh napiękniejsze lata swojego życia. Byłeś szczęśliwy - wiem, bo Cię widziałam radosnego do granic w ciepłym, pełnym niechcianych nigdzie indziej sierot domu Neigh.
Aga, kochałaś go bardzo i wiesz doskonale, że chociaż zostalaś zmuszona do szukania mu nowego domu i tak nie zaakceptowałabyś żadnego. Byliście nierozłączni. I tak właśnie się stało, został u Ciebie do końca.
Bardzo mocno Cię ściskam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...