Jump to content
Dogomania

Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)


Arlene

Recommended Posts

Przejrzałam Grażyny fotosik i znalazłam więcej fotek Konga,ale nie umię ich wkleić.Wyskakuje mi czerwony krzyżyk.Wkleję tu linki.Może którejś z Was się uda.

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7f48c28fdc8ed0ea.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47687c28a81cac4d.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e78b520cdfc6873.html[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8bff6744b9806c95.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 522
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie te fotki wystarczą, ale do ogłoszeń to chyba nie. Naprawdę nie da się zorganizować jakiejś sesji zdjęciowej? Przecież kierownictwu schroniska powinno zależeć, żeby jak najwięcej psiaków znalazło domy!

bumel, dziękuję, że jesteś. Może wreszcie coś ruszy. :loveu:

Widzisz, Kongulku, coraz więcej cioteczek cię odwiedza. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Madziu, dzięki Ci bardzo za wyszukanie tych zdjęć, niestety, te dodatkowe, moim zdaniem, nic nie zmieniają. Są podobnej jakości, bardziej zwraca uwagę smutny psiaczek w tle, zwinięty w kłębek niż sam Konguś...

Taka jest niestety rzeczywistość: żeby psiak został zauważony, fotki muszą mieć to coś, co chwyta prosto za serce.

Przygnębiające to wszystko...ten pies tyle czasu czeka...

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie tymi zdjęciami Kongo ma małe szanse kogoś "chwycić" ;(

Dobrze jednak, że na bardzo uczęszczanym wątku Tima pojawił się wątek Konga - to dobrze dla niego wróży.
Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem założyć mu nowy wątek - prawie 50 stron "odstrasza", a nowy, świeży może zostać zauważony.
Tak zrobiły dziewczymy od Kubusia, którego wątek też był już bardzo stary i jeszcze dłuższy - teraz, chyba po tygodniu, chłopak jedzie do hoteliku do Madziek, zainteresowanie ogromne, ogłoszeń też cała masa - może warto spróbować ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam już z Grażyną na temat nowych fotek Konga.
Narazie podała mi,że mam szukać na fotosiku i to wszystko co na tą chwilę znalazłam.Napewno jak Grażyna pojedzie do schroniska porobi nowe fotki.Problem w tym,że w tej chwili ma w domu "oddział pooperacyjny" (2 kotki i psa po sterylkach).Ja z Grzechem jadę w weekend zawieźć Reksa z tyskiego schronu do DS do Ełku i w takim wypadku nie wiem czy Grażyna da radę podjechać do schronu.Tym bardziej,że pies ma jakieś komplikacje po kastracji i nie może go zostawić samego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']
Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem założyć mu nowy wątek - prawie 50 stron "odstrasza", a nowy, świeży może zostać zauważony.
[/quote]

Zgadzam się z Wiosną. Jestem gotowa taki wątek założyć, a potem go na bieżąco aktualizować. Czekam na Waszą opinię w tej kwestii.

Agata, kolejkę u Wiosny już po cichutku zarezerwowałam...ale na pewno potrzebujemy więcej deklaracji wsparcia niz my dwie. U Tima zebrała się taka rewelacyjna ekipa...czy Konguś może liczyć na to samo?

Link to comment
Share on other sites

Wątek założyła Arlene, ale nie kojarzę jej, nie wiem, czy bywa na wątku. Zresztą widzisz, kto bywa. Trzeba by się skontaktować z grażyna9915. Pisałam już do niej w sprawie Konga, ale ona teraz strasznie teraz zajęta, jej TŻ też. (magda222, post456.). Ale pogadać z nią można. Jest zorientowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosna']Faktycznie tymi zdjęciami Kongo ma małe szanse kogoś "chwycić" ;(

Dobrze jednak, że na bardzo uczęszczanym wątku Tima pojawił się wątek Konga - to dobrze dla niego wróży.
Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem założyć mu nowy wątek - prawie 50 stron "odstrasza", a nowy, świeży może zostać zauważony.
Tak zrobiły dziewczymy od Kubusia, którego wątek też był już bardzo stary i jeszcze dłuższy - teraz, chyba po tygodniu, chłopak jedzie do hoteliku do Madziek, zainteresowanie ogromne, ogłoszeń też cała masa - może warto spróbować ?[/quote]

[B]Wiosna - świetny pomysł:thumbs::thumbs::thumbs:
[/B]
Trzeba Kongusiowi założyć nowy wątek, a ten jakoś do nowego wątku wykorzystać. Oczywiście trzeba najpierw pogadać z osobami prowadzącymi ten wątek.
Ten stary wątek odstrasza, nowy, poprowadzony z życiem wątek może zachęcić i zaowocować nowym domkiem:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Arlene nie udziela się ostatnio na dogomanii,więc myslę że śmiało można zakładać nowy wątek.Napewno tyska ekipa nie będzie miała nic przeciwko temu.Chodzi o dobro psa przecież.
Bumel,dzięki za czujność i rezerwację miejsca dla Kongo.
Moje 50 zł,które deklarowałam na Tima przekazuję oczywiście na Kongo.
To ile mamy kasy na tą chwilę?

Link to comment
Share on other sites

Super Dziewczyny Kochane:multi:, a chyba jeszcze nie pisałam: daję stałe 50 zł.

czyli mamy już 160 zł:multi:

Jako że sprzeciwu większego nie widzę:cool1:, więc przystępuję dziarsko do dzieła i zakładam Kongusiowi nowy wątek.

Madcat, jeśli pozwolisz, wskażę w pierwszym poście Twoje dane i numer konta do przelewu, ok?

Link to comment
Share on other sites

Czy ja już deklarowałam? Nie? No to tradycyjnie - 50 zł miesięcznie.

Mnie się te tyskie, niebieskie kraty dobrze kojarzą. Za tymi kratami siedziały Bari, Dino, Pedro, no i Kolejarka. I tyle innych psów, które znalazły domy.
Pierwszy raz widzę uśmiechniętego Kongusia! Jeszcze się uśmiecha czy już przestał?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...