Jump to content
Dogomania

Husky czy alaskan - Eight Below


Master

Recommended Posts

[quote name='karjo2']No jakie wizje podsuwają filmy :mad:, hmmmm a Polar i wszystkie nasze stfffory nie sa genialne.... :evil_lol:?[/quote]

nasz e pieski są tez genialne nie to miałem na myśli ze mamy jakieś upośledzone zwierzaki jak oglądam ten film to ciągle przypomina mi się jak odebrałem Polara ze schronu i zacząłem poszukiwania skod pochodzi i do kogo należał wcześniej . W pewnym momencie zgłosił się do mnie człowiek ze straży granicznej twierdząc ze zna polara . Na tej podstawie powstało opowiadanie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/../portal/node/62"]Lew pchła i jeszcze jedno zwierze ja w bajki szczerze wierzę[/URL] rzeczywistość okazała się inna ale go kocham i jest na pewno modrym psem jak każdy iny czasami by sie chciało by był troszkę bardziej szalony i troszkę bardziej niesamowity i to właśnie miałem na myśli. Niema głupich psów i zwierząt są nienormalni ludzie którzy nie umieją się z nimi obchodzić . jeśli kogoś uraziłem przepraszam .

Link to comment
Share on other sites

To bylo w formie zartu ;). a jak chcesz troche wiecej niesamowitosci, dorzuc psu do stada jeszcze jednego szpica, bedziesz mial szalenstwa w brod :evil_lol:.
Chcesz, podrzuce wilka, ktory od tz pozyczal sobie koszule z krawatem i skarpetkami, jak zostawal sam i bylo mu smutno ...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam ten film z dodatkami czyli scenami z tego jak kręcili ten film,jak nakręcano ciekawsze ujęcia, wywiadami z twórcami ,treserami i aktorami.I z tego co tam mówią to każdy pies miał własnego tresera.Nie mówią nic o psich dublerach jeśli chodzi o prace w zaprzęgu.I w filmie występują dwa malamuty,które grają siebie;) Takie dwa rodzynki w haszczakowym cieście.:eviltong:
Z tego co ja zauważyłam to w tym filmie występuje pies grający główną psią rolę w filmie Śnieżne Psy.
[url]http://arcticsun.tripod.com/movies.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']
Z tego co ja zauważyłam to w tym filmie występuje pies grający główną psią rolę w filmie Śnieżne Psy.
[URL]http://arcticsun.tripod.com/movies.html[/URL][/quote]
Tak, to ten co gra Maxa :lol: Piekny jest film "Przygoda na antarktydzie"-plakalam jak bobr :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Gwoli ścisłości.
Oglądałam dziś po raz nie wiem który ten film.
Shadow i Buck - to dwa malamuty. Ten ze zdjecia to właśnie jest Buck.
Tekst o kupie mięsa tyczył się nie malamutów a samego Bucka ;)
A Maja, to SH i na pewno to nie ona jest na zdjęciu. Ona była szara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...