Jump to content
Dogomania

bernardyn i spółka


ANETTTA

Recommended Posts

Dziękuję za przekierowanie!
Tu też postaram się Was odwiedzać! :lol:

Piękny kudłaty! Jeśli wszystkie berny mają takie boskie mordki, to już nie ma dla mnie ratunku po wsze czasy :evil_lol:

Podoba mi się fotka z młodości, z "pozorantem" tarmoszonym za bluzę ! :razz:

A co do obcych - nam (Gusi) zdarza się czasem chętka na listonosza na surowo... :oops: Za to kochamy kotki i inne żyjątka !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mój dragon dzisiaj przegioł ....zabrał z łóżka poduszke takiego jaska ...na podłogę przytulił sie do niego i tak sobie smacznie spał ..........czemu jest tyle beni bezdomnych biednych one sa takie kochane stworzonka ........zycze im takiego domku jak mój i WASZ bernardynomaniacy

Link to comment
Share on other sites

Widzę Anetko, że tak jak ja chciałabyś te wszystkie puchatki wziąść i poprzytulać.... Może da sie coś zrobić w ich sprawie......:confused: Chwilowo tylko możemy szukać im domu...
A co do Dragonka... To chciał się po prostu tak "po ludzku" wyspać :sleep2::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgooska']Widzę Anetko, że tak jak ja chciałabyś te wszystkie puchatki wziąść i poprzytulać.... Może da sie coś zrobić w ich sprawie......:confused: Chwilowo tylko możemy szukać im domu...
A co do Dragonka... To chciał się po prostu tak "po ludzku" wyspać :sleep2::eviltong:


ja je wszystkie kochm ja to chyba skoncze jak wilaska kiedys ......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

cudny misiek :loveu::loveu::loveu: w tym fotelu to faktycznie średnio się mieści :evil_lol: wiedzę że nie tylko mój gad ma tendencję do spania w miejscach, w których ma za mało miejsca :eviltong: no stylistycznie napisałam bardzo ^^
Hapsik też kochany :)
śliczny masz banerek, tylko taka mała rada, usuń spacje pomiędzy obrazkami w podpisie, to nie będzie przechodzić do drugiej linijki, bo teraz masz za duży i się mod może przyczepić :)
dzięki za odwiedzinki, będziemy wpadać, a ja zapraszam ponownie :lol:

mizianka dla psiaków ;)

Link to comment
Share on other sites

pełny luksus ........a potem mowie ze pies mnie nie słucha .i jest rozwydrzony a prawada jest taka .........bo to on nas sobie wychował ......on tylko raz zaszczeka zaskomli a juz cała rodzina koło niego co dragonku itd itd



dzisiaj wlasnie klikam tu na dogo a on stoi obok mnie cały nerwowy i skomli łapka mnie szturcha bo teraz czas na drapanie za uszkiem ......

Link to comment
Share on other sites

a to juz dzisiejsze fotki tak moje maleństwo spi w sypialnie oczywiscie pod łózkiem .....to jego ulubiona pozycja ....................uwga musze uwazac aby mi tymi tylnymi łapami oczy nie wybił jak sie przeciaga hehehehhe

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/643/obraz008yi8.jpg[/IMG]








zobaczcie jaki on chudzieńki tu wyglada


[IMG]http://img181.imageshack.us/img181/1453/obraz009pk9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...