Jump to content
Dogomania

OH Icuś - czyli Itske z Gdańska


Itske

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Paatrycja']Co słychać u mojej ulubionej holenderki? ;-)

Pozdrawiam cieplutko na te jesienne, zimne dni![/QUOTE]

W Lodzi byłą porwonywana z nna polską holenderką ( z niemiec) i ... jak myślisz :-)
i zdaliśmy testy psychiczne, tzn, pies jak najbardziej, ja mniej, wystraszyłam sie pozoranta i uciekłam, a suka była dzielna :-)
i wybraliśmy męża dla Ickowej:-)
serdeczności
bedziesz w wakacje? mam planować wystawy?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czesc :)

Zachwycam sie OH od jakiego czasu bardzo chcialabym w przyszłosci miec dlugowłosego OH z tego co sie zdarzyłam zorientowac w PL nie mam szans na dostanie (a moze sie myle?) Itske mam pytanie czy znasz moze jakas dobra hodowle holenderska ktora mozesz polecic?

Ickowa cudna:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

W Polsce jest OH długowłosy - suczka pod szcecinem u Kasi, też ma zrobiony championat, z tego co wiem (mogę się ylić) robią IPO, nire wiem, czy Kasi będzie ją rozmnażała, an stronie Ickowej są linki do dlugowłsoych, mnie one mniej kręcą, ze względu na wlos i charakter, która dobra, zależy czego szukasz - eksterieru czy użytkowości? Zresztą u OHów to się jszcze nie rozjechało, polecam strony [URL="http://www.hollandseherder.nl/"]Nederlandse Herdershonden Club (NHC)[/URL] (NL) - wykz hodowli, osiągniecia, itd
[URL="http://www.hollandseherderfanclub.nl/"]Hollandse Herder fan-club[/URL] (NL) - abtu Ci doradzą (wszyscy wlaściwie angielsko języczni :-)

wpisz się w Ksiedze Gosci, co ? :-)

Link to comment
Share on other sites

Miałam cos takiego zmiksowanego jak maliniak, czysta energia, wpatrzona wemnie jak obrazek, kochala sporty, aporty, nauke, szkolenie i wykonywanie komend ale zeby nie było za pieknie to czysta energia była;) wsumie po tym psie zakochałam sie w takim typie psa czyli "bedziemy pracowac huuuraaaa"

Link to comment
Share on other sites

No to pięnie, na wiosnę dostaniesz OHa - i też Cię nie wpuszczą do autobusu - autentycznie, po moim głupim żarcie, na pytanie kierowcy - co pani tu ma? odpowiedziałam, że hienę, w efekcie musiałam czekać na kolejny autobus :-)

chcesz pracusia, prosze bardzo :-)

nasze hieny jak widzisz na stronie idą w kierunku pracy, mąż Ickowej to pies ratownik, szwagier co praw
da czysty "szołek", ale mnie olał - czyli na przywitanie obsikał potencjalną teściową, więc został skreślony :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Itske']Aby odwiedzić rodzinę znalazłam dobry pretekst - wystawę w Czestochowie :-), no i pregus BOB i II miejsce BOG I grupy :-)
Troszkę też wracamy do OBI
ni i pojawiają się chętni na Icusiowe dzieci :-)
pozdrawiamy :-)[/QUOTE]
Gratulacje!!!!!!!! :)
Wszystko ładnie, pięknie, tylko fotek brakuje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Gratulacje!!!!!!!! :)
Wszystko ładnie, pięknie, tylko fotek brakuje. ;)[/QUOTE]

Bo jestem trąba i wtawiać nie umiem, ale nieoceniona Kamcia wstawila na Icusiową stronę [URL="http://www.itske.com"]www.itske.com[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

za tydzień spodziewamy się narodzin szczeniorków :-)
szczegóły [URL="http://www.itske.com"]www.itske.com[/URL]

matko, ależ przeżywam!
Sunia wyglada jak baryłka, ale zawsze chętna do pracy, zabawy i miziania, rąk mi brakuje :-)

[quote name='evel']Właśnie, co tam u Was? :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...