Jump to content
Dogomania

Plotki o Borysie i Rottim ;-)


akk4psy

Recommended Posts

Tak sobie pomyslalam, ze tyle osob pospieszylo Eli-Rotti z pomoca-ze pewnie teraz by sie chcialo wiedziec , co tam u Niej slychac....Poniewaz odwiedzalam Ja w tym tygodniu - uprzejmie donosze, ze drepcze sobie na spacery (oczywiscie - nie drepcze - tylko chodzi dziarskim krokiem :lol: ), a psowie sa tacy grzeczni-jak tylko sie da...Ale nie zawsze sie da :wink:

Bylam u nich bez Pikutka - ale , zeby cos wloskiego sie pojawilo-to spaslam jedna pietruszke (korzen) Borysem :roll: Bardzo mu sie podobalo-poniewaz ten korzonek powiewal przed jego nosem w siatce na spacerze jak jakis ogonek szczurzy :wink:

A wracajac do pomyslow- jak umilic Eli-Rotti czas chorowania ...moze by tak jakies piekne chusty bawelniane (na glowe) , albo inne z naturalnych materialow ??Sie przyda -z wiadomych wzgledow...

Ogolnie - mysle , ze troche meczace musi byc dla Niej to nasze ciagle odwiedzanie :oops: ...Musi miec przeciez choc troche czasu dla siebie... Wiec -chociaz ciezko od nich wyjsc-to chyba trzeba dac Jej szanse na odpoczynek... :)

Pozdrawia Pikut i a.

Link to comment
Share on other sites

No to miło, ze Elcia czuje się lepiej i już "dziarskim krokiem chodzi na spacery", dobrze, ze Borysek i Rottisiek wiedza jak się zachowywac, hehe :lol: :lol: :lol:

Te chusty to dobry pomysł, moze by coś jeszcze wymyśleć? :)

hmmm, możliwe, ze Ela ma dosyc naszych odwiedzin, moze nie. Nie wiadomo :D

:hand:

_____________

Dominisia i moja charcica polska Ariczka :great: :bluepaw:

gg: 2560415 :hand:

Link to comment
Share on other sites

To ja też doniosę, że dzwoniłam do Eli przedwczoraj i pogadałyśmy trochę.

Ela jest baba twardziel, humor jej dopisuje, zła tylko, że odcięta od netu.

Zamiast chustki proponowałam jej perukę z włosów Rottasa, ewentualnie baleyage (włosy Rottaska, Borysa i Shreka w jednym).

Link to comment
Share on other sites

Pati net Rotas ma wyłaczony pomyłkowo przez tepse. :evil:

Rachunki sa zapłacone a o tak wyłaczyli debile :-?

A co do odwiedzin, to nie sądzę, żeby Ela była bardzo tym zmęczona, :P trzeba jej jakos pomóc, z psami szczególnie, a inaczej jak odwiedzaniem jej sie chyba nie da :wink:

Tym bardziej, że po nastepnych "strzałach" będzie bardziej osłabiona :( niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Domi! z szacunku do innych forumowiczow jednak wypada,abys nadazala z czytaniem postow-my ich nie piszemy li tylko dla zabawy-a Ty tak.No bo masz jednak czas na PISANIE,prawd ?Ale na CZYTANIE to juz nie...Wiec jest to zabawa a nie potrzeba-chyba ze masz silniejsza niz inni potrzebe integracji,i nie mozesz sie powstrzymac zadnym sposobem.Jestesmy w stanie to zrozumiec,ale nie dziw sie,ze bedziesz budzic rowniez inne uczucia,oglednie mowiac .

Cieszymy sie majac Cie jako entuzjastke charciej rodzinki wsrod nas...lecz miej litosc nad naszymi oczami,gdy zmeczeni po pracy musimy przedzierac sie przez gestwine Twoich postow,by dowiedziec sie czegos.

Na pewno bedzie wiecej sensu w Twych wypowiedziach,gdy juz zaliczysz chocby troche wystaw-wtedy Twoje uwagi stana sie umotywowane i przedmiotowe,i oczywiscie strawniejsze dla czytajacego.I chetniej wszyscy poznamy Twe spostrzezenia,ewentualnie krytyke...mam nadzieje,ze pomyslisz zanim nadmiesz sie z obrazy...nie chcialam Cie wcale urazic.A do pouczenia mam prawo,chocby z racji wieku jak i stazu kynologicznego,i nie jestem na tym forum jedyna co do tych "okolicznosci"

Link to comment
Share on other sites

aha, sory :oops: :D

Ja czasem nie moge wszystkich czytac - nie nadązam

A reszta forumowiczów nie nadąża czytać Twoich postów.

Wygląda na to, że specjalnie byle pierdoły wypisujesz, żeby tylko ilość postów sobie nabijać i jak najszybciej być Starszym Dogomaniakiem, Dogomasterem itp.

A przecież nie o to tutaj chodzi.

Jeśli nie masz nic ważnego do powiedzenia, to daruj sobie bzdury.

Nie ma w tej chwili Moderatorów i jeśli nadal tak będziesz postępować, zgłosimy to bezpośrednio Adminowi.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie...

Wszyscy użytkownicy forum są tak samo zobligowani do przestrzegania regulaminu forum. Podstawowa zasada kultury forumowania to szacunek dla innych forumowiczów.

Za nabijanie sobie postów można zostać wyproszonym z dogomanii.

Arika_Dominika: proszę, żebyś bardziej próbowała wejśc w dyskusję, zaczęła czytać co piszą inni i odpowiadała na temat i z sensem. Rozumiem oburzenie innych charciarzy-dogomaniaków, bo ja tak jak i większość z nich jestem osobą pracującą, która z ledwością gospodaruje czas, żeby wejść na dogomanię i porozmawiać na konkretne tematy.

Jest tutaj "Off-Topic", na którym można sobie luźno porozmawiać z innymi, może tam będziesz mogła dać upust swojej otwartej na wszystko naturze ;)

Absolutnie Cię z "Chartów" nie wyganiam, ale przyłączam się do prośby charciarzy z tego pokoju, co byś poważniej podeszła do dyskusji z nami.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wracając jednak do tematu:

jako dość żywo zainteresowany sprawami Rotti poprzez samego Borysa cieszy mnie niezmiernie, że chłopak jest grzeczny i nie sprawia problemów tym wszystkim, którzy się nim zajmują. jest mi też niezmiernie przykro, iż sam w obecnym momencie nie jestem w stanie w żaden sposób wspomóc Rotti. Mam jednak nadzieję, że już na wystawie w Lesznie będziemy mogli się wspólnie spotkać i ją osobiście trochę powspomagać.

Link to comment
Share on other sites

em, troche się nie rozumiemy, ale nie mam zamiaru "dobijać" sprawy, byłoby to bez sensu wiem :D naprawde... :(

Dzięki wirka, jednak na Off Topic (moim zdaniem) nie mam poco wchodzic (ja), nie każdy "czuje" się tam "OK". Kiedys tam wchodziłam, ale było nie ciekawie :-? A jak ktos ma świra na tle np. wyżłów to niech tam wchodzi, ja mam swira na tle chartów, wiec chyba wiadomo :D Nie mamy chyba zamiaru robic tu burzy, haosu :-? i niegrzeczności wiec ja od początku do końca "uśmiecham się" nawet jak ktoś troche gorzej o mnie powie, bo to normlane. Nie ma dwóch identycznych ludzi, którzy myśla tak samo. Każdy myśli inaczej i ma prawo miec swoje zdanie :D

i jeszcze jedno ostatnie...moze nie ma sensu tego pisac, ale... nie chce nabijac sobie posów, aby byc tym lub kims. Poprostu często tu jestem i gadam w tych tematach których chce.

heh :D nagadc sie mozna, ale tez nie :) sory, jak cos napisałam dla kogoś nie tak :( :D

:hand:

Link to comment
Share on other sites

echhhh, a przed nami wakacje. to się dopiero nam tu Dominiczka zacznie usmiechać...

Rodzice Dominiki

HELP

Dominiko

Mówiąc szczerze miałem nadzieję, że spotkam Cię i poznam osobiście na wystawie w Kwidzyniu. Przecież to od Chojnic tak blisko. Pewnie znowu nie miałaś czasu by podjechać. Szkoda.

Pozdrawiam się i proszę: popraw się.

Link to comment
Share on other sites

Ad wszyscy zainteresowani wychowaniem narybku najmlodszego:

kupa mosci panowie (i panie)!

w jednosci sila!

Dominika: do slownika (ortograficznego) !

I daj sie wychowac na przyjazna otoczeniu charciare...zalecamy rzeczywiscie tak jak Amster-pojaw sie na jakiejs wystawie,daj sie poznac w realu...bo wirtualne poznanie mamy juz jakby za soba,a czas nie zajac wprawdzie,ale gna do przodu,wiec bierz sie do roboty.Wejdz sobie najpierw na forum klubow hovawarta,gdzie srodowisko doroslych jesst paskudnie sklocone,ale jak gwiazdeczki blyszcza tam 2 dziewuszki,chyba Twe rowiesniczki,Ola i Muszka-zobacz,jak one sie wypowiadaja,jak pracuja ze swoimi psami,w jak inny niz Ty sposob sa przejete sprawami ulubionej rasyMuysle ze z nich wyrosna prawdziwe madre entuzjastki kynologii...zobacz zreszta,jak swoja postawa zapracowuja na szacunek doroslych forumowiczow.

Link to comment
Share on other sites

echhhh, a przed nami wakacje. to się dopiero nam tu Dominiczka zacznie usmiechać...

Rodzice Dominiki

HELP

Dominiko

Mówiąc szczerze miałem nadzieję, że spotkam Cię i poznam osobiście na wystawie w Kwidzyniu. Przecież to od Chojnic tak blisko. Pewnie znowu nie miałaś czasu by podjechać. Szkoda.

Pozdrawiam się i proszę: popraw się.

Dzięki, ze przynajmniej miło jest czytac to co do mnie napisałeś :)

A kiedy była wystawa w Kwidzyniu?? Ja tak myśle, ze pierwszą wystawą z Ariką bedzie Klubowa wystawa c.p w chyba Swornych Gaciach (koło Chojnic). My bardzo chętnie byśmy się z tobą spotkali :) Tylko gdzie...bedziesz na klubówce cp czy gdzie indziej?? :)

Czyli...heh mówiąc w skrócie, mam mniej pisac?? sory :( ... :)

:hand:

Link to comment
Share on other sites

em, troche się nie rozumiemy, ale nie mam zamiaru "dobijać" sprawy, byłoby to bez sensu wiem :D naprawde... :(

Dzięki wirka, jednak na Off Topic (moim zdaniem) nie mam poco wchodzic (ja), nie każdy "czuje" się tam "OK". Kiedys tam wchodziłam, ale było nie ciekawie :-? A jak ktos ma świra na tle np. wyżłów to niech tam

Dominika mnie się wydaje, ze Ty na Offa to się nawet bardzo nadajesz. :roll:

Tam tez ludzie udają, że nie wiedzą o co chodzi :wink: i to bez względu na to „jaką rasę reprezentują” , a reprezentują wszystkie, charty tez . I tam to wypada, przynajmniej jest wesoło, ale takie „palenie głupa” w innych pokojach jest już mniej śmieszne, szczególnie dla osób, które naprawdę chcą się czegoś konkretnego dowiedzieć, a nie tego, że ty czytać nie nadążasz. :roll:

sorki już się nie wtrącam :-?

Link to comment
Share on other sites

Ad wszyscy zainteresowani wychowaniem narybku najmlodszego:

kupa mosci panowie (i panie)!

w jednosci sila!

Bardzo bym nie chciala (tak, jak- podejrzewam- wszyscy) aby Dominice zrobilo sie przykro, ze ja tak podgryzamy :wink: ....Ale...Droga Mlodsza Kolezanko....Mniej znaczy wiecej.Pisz wtedy, gdy masz cos madrego do powiedzenia, kiedy chcesz o cos zapytac...Pamietaj-ze jeszcze nie tak dawno temu- do form net-etykiety nalezalo branie pod uwage tego, ze to co wysylamy - ktos musi sciagnac-czyli zaplacic ....Szanujmy czas innych , nie zasmiecajmy forum , nie generujmy w innych irytacji (bo zlosc pieknosci szkodzi , a w moim wieku na urode to trzeba szczegolnie uwazac :wink: :wink: ). Ciesze sie, ze radosc i temperament Cie roznosza (przynajmniej ktos...), ze masz szczeniaczka, ze masz kolezanki itd-ale bardzo sie tez uciesze, gdy pozostaniesz z nami w nieco okrojonej-ale bardziej tresciwej formie ! :D

Pozdrawiamy Cie: Pikutek (charcik wloski) i ania (nie, nie mam 12 lat :wink: :wink: )

Link to comment
Share on other sites

A tak wracając do Rotti....kazałą Was wszystkich pozdrowić i wyściskac..teskni za Wami...rozmawiałam dziś z nią...czuje sie dobrze...za dwa dni nastepna chemia... Jak z nia rozmwiałam to słyszałąm jak Borys szczekał...hihihi witał sie ze mną... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...