Jump to content
Dogomania

Która klasa(?)


REDA&MELA

Recommended Posts

Mam problem:oops:. Otóż Moja suczka dokładnie 31 maja kończy 9 miesięcy a wtedy jest wystawa w Lesznie. Do której klasy mam ją zgłosić do szczeniąt czy młodziezy? Nieznalazłam tego w regulaminie wystawa morze wy mi pomorzecie?


PS. Nie jestem pewna czy w odpowiednim dziale zamieściłam ten wątek... więc jak by co proszę moda o przeniesienie do odpowiedniego;).

Link to comment
Share on other sites

[I]"Nieznalazłam tego w regulaminie wystawa morze wy mi pomorzecie?"[/I]

Być może to trochę rozjaśni sytuację???:
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]Regulamin Wystaw Psów Rasowych[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][B][FONT=CentSchbookPL-Bold][LEFT]II. Zasady organizacji wystaw[/LEFT]
[/B][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]6. Psy [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]mogą być zgłaszane [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]na [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wystawę wyłącznie [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]do jednej z [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]następujących [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]klas:[/SIZE][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2](...)[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]Datą decydującą [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]o wieku psa jest [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]dzień [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wystawienia (np. pies urodzony 15 maja [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]może być [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]wystawiony w klasie [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]szczeniąt najwcześniej [/SIZE][/FONT][FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2]16 listopada).[/SIZE][/FONT]
[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2](...)[/SIZE][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...