Jump to content
Dogomania

MARLEY I JA- ekranizacja


Olka_Olga

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aarionne']ja książki nie czytałam, ale oglądałam juz film - na końcówce z całej kinowej sali dobiegały odgłosy smarkania w chusteczki... Z CAŁEJ sali... :cool1:

Polecam, film jest super![/QUOTE]

Rzeczywiście cała sala pochlipywała:cool3:
Film fajny, ale szczerze mówiąc wg mnie książka jest lepsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Na uzywana tez szkoda.
Tak samo jak czasu na jej czytanie[/quote]
Moim zdaniem wcale nie szkoda ani pieniędzy ani czasu. Doskonała pozycja dla tych co marzą o labradorku. O żywym, modnym dodatku do domku z ogródkiem i rodzinki z dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

Książka - super! Muszę w końcu kupić, bo czytałam taką z biblioteki ;) W kinie już powinien lecieć film, ale ja w tym roku w Lubinie, a tam takie zacofane kino, że szkoda pisać :shake: Ale jak w końcu puszczą - to lecę jak na skrzydłach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Byłam. Film trochę inny niż książka (jak przeważnie) ale dla każdego prawdziwego dogomaniaka i tak obowiązkowy ;) Śmieszny, ciepły, życiowy no i końcówka do ryczenia niestety.
W gazetach widziałam kiepskie recenzje ale myślę że pisali je ci którzy nigdy nie mieli i nie kochali psa. Takie osoby takiego filmu i takich uczuć, emocji i problemów nigdy nie zrozumieją.[/QUOTE]

W pełni się z Tobą zgadzam Weszka:p

Link to comment
Share on other sites

Byłam. Film trochę inny niż książka (jak przeważnie) ale dla każdego prawdziwego dogomaniaka i tak obowiązkowy ;) Śmieszny, ciepły, życiowy no i końcówka do ryczenia niestety.
W gazetach widziałam kiepskie recenzje ale myślę że pisali je ci którzy nigdy nie mieli i nie kochali psa. Takie osoby takiego filmu i takich uczuć, emocji i problemów nigdy nie zrozumieją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...