Jump to content
Dogomania

MARLEY I JA- ekranizacja


Olka_Olga

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wiska']koniecznie treba pojsc!! szkoda tylko,ze wiele naorawde swietnych filmow emitowanych w USA nie "dochodzi"do polski....miejmy nadzieje,ze z "marlyem..."bedzie inaczej bo ksiazka swietna;)[/quote]

W linku z pies.pl jest napisane, że polska premiera będzie 19 marca więc na pewno do Polski dotrze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Premiera w USA już 25.12 Książki nie czytałam jeszcze ale oglądałam zwiastun filmu. Zapowiada się nieźle, i mam nadzieje że zwiastun nie jest zlepkiem najlepszych scen z filmu.
[URL="http://www.marleyandmemovie.com/"]MARLEY & ME - THIS CHRISTMAS, HEEL THE LOVE[/URL]
już widze ten wielki bum na labki, po premierze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieje, ze biedne labki nie beda musialy przechodzic "modowej męki" raz jeszcze, a film nie wplynie na ich popularnosc:cool1:

Dzieki za zwiastun;) kilka scen sie nie zgadza, ale w koncu to film, pradwa? juz nie moge sie doczekac:cool3: 3 miesiace obsuwy z premiera...:shake:

Link to comment
Share on other sites

A ja nie mam książki :placz: ale zamówiłam ją u Gwiazdora :lol: Generalnie nie lubie opowiastek o psach bo się źle kończą, ale ta książka chyba bardziej jest do śmiechu
Popłakałam się ze śmiechu kiedy oglądałam motyw jak Marley chciał wyskoczyć z auta a Pan trzymał jego zad :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobra obejrzałam w oryginale.
I z pełną odpowiedzialnością napisze - kaszana. ;/
Sama mam labradora i książka "marley i ja" jest na mojej liście bestsellerów a ten film... hm... znacznie różnił sie od książki. Był ciekawy i interesujący ale pies był dodatkiem. Jak na film o labradorze za mało labradora.
Minusy:
- z labradorem pies miał wspólny co najwyżej kolor
- przedewszytskim film o bohaterach i ich życiu
- najlepsze sceny z filmu (w wększości) na trailerze
- nieścisłości zwiazane ze "swobodną" interpretacją watków z książki czasami
Mnie nie zachwycił. Widziałam lepsze a spodziewałam sie filmu, który mnie urzeknie i zaczaruje w co najmniej takim samym stopniu jak książka. Niestety.
:(
Mimo wszytsko film jest ciekawy i warty obejrzenia. Koniec smutny - zreszta jak w książce - popłakałam sie. :/

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj właśnie skończyłam czytać tę książkę. Siostra uważała ją za świetną, mnie natomiast poruszyło ostanie kilka stron gdy Marley był chory. Na początku podobało mi się, że został kupiony z hodowli gdzie miał możliwość dostania rodowodu, że został wykastrowany. Szokiem było dla mnie, że nie wydali pieniędzy na operację ze względów finansowych (tak tak, nie ze względów zdrowotnych tak na serio) i że uważali, że jest za ciężki i nawet nie pomogli mu chodzić skoro wcale nie był taki ciężki (44 kg to nie jest masakryczna waga, bez przesady). Po tym jak autor dodał, że psy nie mają duszy (naściemniał tak dzieciom, że mają by nie płakały choć sam w to nie wierzył) to już przestało mi się podaobać to w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Hm... szkoda, ze film rozczarowal wielu z was... Mozna bylo sie tego spodziewac, niestety. Ale mimo to, sama poddam go ocenie;) Poczem jedynie, az wejdzie do kin w Polsce. :roll:
Szkoda tylko, ze rezyser i producent nie nagrali filmu zgodnego z ksiazkowa wersja. Kolejny tego typu film:cool1: Jak wiele innych, a mogl byc kolejnym hitem:mad:

Już niedługo na ekrany wchodzi Marley i ja !!
Pozostaje tylko odliczać dni ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...