Jump to content
Dogomania

MARLEY I JA- ekranizacja


Olka_Olga

Recommended Posts

zeszlego roku przeczytalam (jak miliony osob) ksiazke Marley i ja. bardzo mi sie spodobala. zamykajac ja po przeczytaniu, ze jesli dozyje ekranizaji bede najszczesliwsza na swiecie. i drodzy forumczycy! jest, wrescie ekranizacja Marley i ja. w filmie zagra [B]Jennifer Aniston, Owen Wilson i Alan Arkin. [/B]Reżyserem filmu „Marley i ja” będzie David Frankel (nakręcił m.in. „Diabeł ubiera się u Prady”), scenariusz napisał Scott Frank. jedynym krokiem do filmu jest tylko czekac az dojdzie do naszej odludnej Polski.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nerul']Jak wiesz w stanach bedzie to za rok albo 2 a w polsce to za 120 normalnie... Niewiem jacys z filmami jestesmy opoznieni nawet od Ukrainy która sie wydaje taka zacofana to z filmami są do przodu[/quote]
Ja liczę na to, że jeżeli w USA film odniesie sukces, to u nas będzie gdzieś tak po roku. Jak będą chcieli, to się postarają. Tylko oby były też do wyboru napisy, bo niektóre dubbingi są po prostu śmieszne. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Niezdziwie sie jak to bedzie kilka suczek xD Wiele psów w filmach gra kilka suk (np. w Beetovenie grało 6 suk jednego psa...)[/QUOTE]

no jeden pies nie zagra całego filmu.. ;) wiec to chyba normalne.. ;) Szarika gralo 4 lub 6 psow, juz nie pamietam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']a czemu ma się nie podobać ?? :)
[/quote]

No, jak kogoś bawi czytanie o:
1. kupowaniu psa od pseudohodowcy (i jeszcze pochwały na temat pseudo)
2. kupowaniu psa, żeby trenować rodzicielstwo
3. zamykaniu psa - szczeniaka! - na cały dzień w garażu (na Florydzie! czy Wy wiecie, jak tam jest latem?)
4. ksztuszeniu się psa, "szkolonego" łańcuszkiem zaciskowym i innych metodach stosowanych przez jego pana (np. żeby nie skakał przy drzwiach)
5. wycieczkach do Disneylandu, kiedy stary, chory pies siedzi w kennelu (wiedząc, że panicznie boi się kenneli)
6. itp itd

pewnie mogłabym jeszcze sporo pisać, np. jak Groganowie traktowali Marleya po urodzeniu się im dziecka :-(

[quote name='BlackSheWolf']fajnie sie ją czyta[/quote]

Powiem tak, gdyby ktoś pojawił się na dgm i napisał, że tak traktuje swojego psa, to został by zjedzony żywcem - słusznie :angryy:
Jasne, Grogan umie pisać, i podaje to wszystko podlane takim sosem, że nieświadomy czytelnik wszystko przełyka. Ale sądziłam jednak, że przynajmniej dogomaniacy potrafią czytać między wierszami...

To jest okrutna książka, ja po niej nie mogłam kilka dni spać - jak po pierwszej wody horrorze... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']No, jak kogoś bawi czytanie o:
1. kupowaniu psa od pseudohodowcy (i jeszcze pochwały na temat pseudo)
2. kupowaniu psa, żeby trenować rodzicielstwo
3. zamykaniu psa - szczeniaka! - na cały dzień w garażu (na Florydzie! czy Wy wiecie, jak tam jest latem?)
4. ksztuszeniu się psa, "szkolonego" łańcuszkiem zaciskowym i innych metodach stosowanych przez jego pana (np. żeby nie skakał przy drzwiach)
5. wycieczkach do Disneylandu, kiedy stary, chory pies siedzi w kennelu (wiedząc, że panicznie boi się kenneli)
6. itp itd
[/QUOTE]
1. Z tego co pamiętam to Marley miał prawo do rodowodu, a więc to nie była tak do końca pseudohodowla:roll:.
2. To nie było zbyt mądre, ale czegoś się nauczyli:p.
3. Bywają i takie garaże, w których late jest zimniej niż na podwórku (np. u mnie):cool1:.
4. Zarówno Grogan jak i jego żona mieli wcześniej "święte" (jak zresztą sam je nazwał) psy. A tu trafił im się tak Marley. I co mogli zrobić? Poradzić się specjalisty. A ich "specjalista" okazał się zwolennikiem "teori dławienia psa". A oni zaufali mu "bo to przecież specjalista";).
5. I tu się z Tobą zgadzę.

Ja też po tej książce nie mogłam spać - poryczałam się, jak musieli uśpić Marleya:-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...